Video: populārā ”influencere” Elīna Didrihsone ar vīru maigojas uz virtuves skapīša

26 komentāri
Video: populārā ”influencere” Elīna Didrihsone ar vīru maigojas uz virtuves skapīša
INSTAGRAM

Populārā ”influencere, ”Instagram” aktīviste un uzņēmēja Elīna Didrihsone arī ārkārtējās situācijas laikā nesūdzas par darba trūkumu, un atslodzei no pienākumiem viņa nedēļas nogalē kopā ar mīļoto nofilmējusies mīlas pilnā video.

Vietnē ”Instagram”, kur viņai ir vairāk nekā 50 tūkstoši sekotāju, uzņēmēja Elīna Didrihsone regulāri atskaitās gan par savām darba gaitām, gan arī privātās dzīves notikumiem.

Nedēļas izskaņā ”influencere” nākusi klajā ar video, kas jutekliskuma ziņā pārspējis līdz redzēto, ko viņa publiskojusi sociālajos tīklos.

Ne Elīna, ne viņas vīrs un biznesa partneris Nauris nekautrējas no publiskām jūtu izpausmēm. Un arī jaunākajā video plašākai sabiedrībai nodemonstrējuši, cik liela ir viņu mīlestība.

Sociālajos tīklos publicētajā video Elīna kopā ar laulāto draugu mīlinās gan gultā, gan uz virtuves skapīša, viens otru baro ar picu un zemenēm, skūpstās un citos veidos apliecina savas dziļās jūtas.

Elīnas atbalstītāju vidū romantiskā reportāžā izpelnījusies lielu ievērību. Dāmas spriedušas, ka redzētajā mīlestība plūst pa visiem galiem un dzirksteles šķiļas aumaļām. ”Vismīļākais pāris Latvijā,” teikts kādā komentārā.

View this post on Instagram

ONE LOVE ❤️

A post shared by 𝙀𝙡ī𝙣𝙖 𝘿𝙞𝙙𝙧𝙞𝙝𝙨𝙤𝙣𝙚 (@didrihsoonee) on