Video: latviešu tetovētā modele Monami Frost atklāti par savu garīgo veselību

Stress un nepatīkamas situācijas ietekmē garīgo veselību. Tetovētā modele Monami Frost beidzot pastāsta faniem, ka nav tik pozitīva, laimīga, kā no malas izskatās.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Xx

  Xx

  Tad nevajag visu savu dzīvi bāzt soc.tīklos!arī to kā bērnu zīda, un to, kā 3 mēn.vecumā uz poda bāž!! Ne arī to, "cik labi" iet ar vīru ikdienā.... šitie izlēcēji tieši tapēc arī patiesībā ir nelaimīgi.

  Taču dzīvo...SAVU DZĪVII UN SEV!!🙄
 • Vēja slota.

  Vēja slota.

  Vot nesaprotu tos naida cēlājus un cilvēka nosodītājus. Vai no tā, ka viņa ir tik tetovēta viņa ir kļuvusi sliktāka mamma saviem bērniem? Diez vai! Kpc neviens nematas virsū tiem alkoholiķiem, kuri iekausta savus bērnus? Da vnk tpc, ka tādam mērglim būs vienalga ko par viņu saka, tadam arī neta vietnē nev kur uzspļaut, bet dzīvē tādam neko pateikt nevarēs, jo pats teicējs var atrauties. Bet netā kur tu esi neredzams vari teikt visiem un visu. Novēlu izturību Monami (vardu gan grūti izrunāt) viņai ir skaisti bērneļi. :)
  • ta

   ta

   Ja vēlies katru nedēļu rakstu skaties.lv un būt instagram infuencere, tad no kritikas neizbēgt. Nesatraucies arī alkoholiķus kritizē, bet viņi nelien dzeltenajā presē. P.S Tetovēšanās var ietvert riskus arī bērniem, nemaz tik pūkaina nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!