Video: latviešu tetovētā modele Monami Frost atklāti par savu garīgo veselību

3 komentāri
Video: latviešu tetovētā modele Monami Frost atklāti par savu garīgo veselību
INSTAGRAM

Stress un nepatīkamas situācijas ietekmē garīgo veselību. Tetovētā modele Monami Frost beidzot pastāsta faniem, ka nav tik pozitīva, laimīga, kā no malas izskatās.

Monami jaunāko video blogu velta garīgajai veselībai un atbild uz fanu jautājumu – kā viņai vienmēr izdodas būt pozitīvai!?

Latviešu tetovētā modele Monami Frost gada veco meitu turpina barot ar krūti

Video: latviešu tetovētā modele Monami Frost parāda gada vecās meitas vegānisko ēdienkarti

Esot populārai interneta vidē, Monami bieži vien saskaras ar negatīviem komentāriem, naida video, aprunāšanu un apsmiešanu.

Vairumā mirkļu viņa to laiž ”gar ausīm”, bet ir brīži, kad tas viss paliek domās!

Šādos mirkļos viņa koncentrējas uz negatīvismu, domām, vai maz ir jēga visam, ko viņa dara, prāts aizved viņu uz ”tumsu”, kurā gribas palikt.

Viss, kas palīdz ir fakts, ka pat grūtākajos dzīves mirkļos Monami zemapziņa meklē pozitīvismu, tā ”izvelkot” no “tumsas”.

”Heiteru” naids bieži vien modelei liek aizdomāties par sociālo tīklu izdzēšanu, biznesu izbeigšanu un pārvākšanos uz vietu, kur neviens viņu nepazīst.

Monami domā, ka nereti viņas atbalstītāji un naidnieki aizmirst to, ka viņa ir tikai cilvēks, ne robots, kas liek dažādus ierakstus vai izrāda tetovējumus.

Negatīvajos momentos tetovētā skaistule var dzīvot mēnesi un ilgāk, ārēji izliekoties pozitīva, jo ir mamma, sieva un nevar atļauties nevienu apbēdināt un pievilt.

Monami aicina meklēt balansu it visā un pat ”melnākajos” momentos tverties pie kāda pelēka ”akmens”.

Vai tetovētā modele Monami Frost plāno vēlreiz kļūt par māmiņu?