Vasara mīlas zīmē: pašmāju slavenību skaistākās kāzas un bildinājumi

0 Komentāru
Vasara mīlas zīmē: pašmāju slavenību skaistākās kāzas un bildinājumi
FACEBOOK / INSTAGRAM / MADARA PUMPURE

Vasara ierasti ir karstākais kāzu laiks, un priekpilno notikumu piedzīvojuši arī daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis. Slavenību aprindās šogad kāzu zvani skanējuši kā nevienu citu vasaru, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz vasaras skaistākajām kāzām un bildinājumiem.

Vasaras sākumā priecīgu notikumu piedzīvoja Amerikā dzīvojošā iedvesmojošā fitnesa trenere Karīna Smita, plašāk pazīstama kā Akmens. Latvijas dāmu fitnesa celmlauze paziņoja par saderināšanos.

Īsi pirms Jāņiem precētu vīru pulkam pievienojās populārais šlāgermūzikas izpildītājs Jānis Moisejs – pēc vairāku gadu draudzības viņš par sievu apņēma savu mīļoto Ritu.

Jūlija pirmajā pusē par precētu sievu kļuva Latvijas Nacionālā teātra aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska – pēc gandrīz trīs gadu draudzības viņa apprecējusies ar mīļoto Gunti.

Jūlija vidū par iestūrēšanu laulības ostā paziņoja mūziķis, grupas ”Flame&The Rolltones” līderis Atis Zviedris – viņš par sievu apņēma savu ilggadējo mīļoto sievieti Aneti Korinti.

Savukārt ar lieliskiem jaunumiem vasaras pilnbriedā klajā nāca populārie jaunie mūziķi Katrīne Lukins un Oskars Millers. Skaistais pāris paziņoja par saderināšanos. Sarunā ar Skaties.lv Katrīne atklāja, cik skaists bijis bildinājums un atrādīja video, kurā tas iemūžināts.

Augusta sākumā precētu sievu pulciņam pievienojās TV3 analītiskā raidījuma ”Nekā personīga” vadītāja Ilze Jaunalksne – viņa apprecējās ar mīļoto vīrieti LTV žurnālistu un raidījuma vadītāju Gundaru Rēderu.

Gadu pēc saderināšanās laulības ostā iestūrēja viens no pašmāju skaistākajiem aktieru pāriem – Dailes teātra tandēms Ieva Florence un Oskars Vīksne.

View this post on Instagram

Blessed 09.08.2019 . ❤️ . Photo by Roberts Āboltiņš @robertsaboltins 🙌

A post shared by Ieva Florence – Vīksne (@ieva_florence) on

Par iestūrēšanu laulības ostā paziņoja arī dziedātāja, bijusī parabobslejiste Annija Krūmiņa, kura apprecējās ar savu mīļoto Aleksi Kļaviņu.

Par vasaras gaidītākajām kāzām uzskatāmas augusta pirmajā pusē notikušās pazīstamā gastroenterologa Hosama Abu Meri un viņa mīļotās sievietes, žurnālistes Lindas Krūmiņas kāzas.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Hosam Abu Meri (@hosamabumeri) on

Augustā kāzas nosvinējuši arī skandalozais mākslinieks Artūrs Bērziņš un viņa izredzētā Keita Morfeja. Taču šīs noteikti nebija tradicionālas kāzas. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāja jauanis vīrs, kāzās viesi dzēruši jaunlaulāto asinis.

0 Komentāru