Valdmanes mīļotais Juris ieradies Latvijā. Fitnesa skaistulīte izrāda tūristu iecienītās vietas

5 komentāri
Valdmanes mīļotais Juris ieradies Latvijā. Fitnesa skaistulīte izrāda tūristu iecienītās vietas
INSTAGRAM

Septembra sākumā skaistumkopšanas speciāliste, ”influencere” Juta Valdmane kopā ar mīļoto vīrieti Juri Kupri, kurš par mājām sauc Ameriku, ieradās Latvijā. Pāris apceļoja Eiropu un Juta izlēma mīļotajam parādīt viņa senču dzimteni.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Juta stāsta, ka Jura ceļš uz Latviju paņēmis daudz nervu, viens no lidojumiem atcelts, jo, mainījušies Latvijas noteikumi ASV pilsoņiem, pēdējā mirklī pāris devušies uz Horvātiju, kur, nosēžot 14 dienas, viņi spētu atlidot uz Latviju.

Romantiska tikšanās! Šogad otro reizi Juta Valdmane satiek savu mīļoto Juri

Juta Valdmane par bērnu plānošanu un attāluma attiecībām

Drīz vien jau atkal mainījušies noteikumi, jo Horvātija, vairāk nav bijusi ”zaļajā zonā”. Sekoja prieka vēsts – Latvija akceptējusi ASV vakcinācijas kartiņu un pāris kopā ieradās Latvijā.

Juta paziņo, ka Latvijā dzīvojuši Jura vecvecāki, kuri Otrā pasaules kara laikā aizbēguši uz Ameriku. Jura tēvs dzimis ASV, pats Juris apzinās savas latvieša saknes, ciena tās, bet kā jau vairums ārvalstīs dzimušo bērnu – nerunā latviski.

Laiku senču dzimtenē Juris uzņem ar entuziasmu, bauda nacionālos ēdienus, sajūsminās par rudzu maizi, soļanku, štovētiem kāpostiem un piparkūkām.

Apskatīta jau Rundāles pils, Bauskas pils, Turaidas pilsdrupas, izstaigātas Līgatnes dabas takas un Salaspils Memoriāls.

5 komentāri