Vaikules festivāls, Freimanes krūšu implanti, jezga ap slavas tīkotāju šovu: nedēļa šovbiznesā

1 komentārs
Vaikules festivāls, Freimanes krūšu implanti, jezga ap slavas tīkotāju šovu: nedēļa šovbiznesā
RITVARS STANKEVIČS / INSTAGRAM

Pēdējās dienās slavenību dzīvēs piedzīvots daudz skaistu brīžu – kāds saderinājies, kāds apprecējies, kāds lepojas ar ģimenes pieaugumu. Skaties.lv ierasti piedāvā atskatīties uz nedēļas spilgtākajiem notikumiem šovbiznesā.

Nedēļas sākumā kļuva zināms, ka laulības ostā iestūrējusi Latvijas Nacionālā teātra aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska – pēc gandrīz trīs gadu draudzības viņa apprecējusies ar mīļoto Gunti.

Ar lieliskiem jaunumiem nāca klajā populārie jaunie mūziķi Katrīne Lukins un Oskars Millers – pāris paziņoja par saderināšanos. Sarunā ar Skaties.lv Katrīne atklāja, cik skaists bijis bildinājums, un atrādīja video, kurā tas iemūžināts.

Nedēļas vidū jaunumus par ģimenes pieaugumu atklāja mūziķis Kārlis Būmeisters – viņš kļuvis par tēti otrajai atvasītei.

 

View this post on Instagram

 

📸 mamma

A post shared by Kārlis Būmeisters (@karlisbumeisters) on

Šonedēļ vēstījām arī kādu atklātu stāstu par mākslīgā skaistuma spožumu un postu. Viena no zināmākajām un pamanāmākajām veselīga dzīvesveida un fitnesa popularizētājām Latvijā Paula Freimane dalījās pieredzē par krūšu palielināšanu un tam sekojošo implantu izņemšanu.

Ar savdabīgu atzīšanos šonedēļ nāca klajā ekstrasense Džūlija Vanga – sieviete, kura sevi aicina dēvēt par misteru Tomasu, sociālajos tīklos publiskoja ierakstu, kurā atklāja, ka pēdējo trīs gadu laikā pārcietusi desmit operācijas.

Par īstu trači pašmāju šovbiznesā izvērties jaunais interneta šovs ”Gribi kļūt slavens?”, un viedokļu krustugunīs pamanījusies nokļūt tā vadītāja – populārā ”jūtūbere” Evelīna Pārkere. Šova ”Gribi kļūt slavens?” otrās epizodes skatītāji bija liecinieki, kā projekta dalībnieku organizētā ballīte piedzīvoja izgāšanos, un topošajām zvaigznēm Evelīna Pārkere veltīja ne mazums kritikas.

Evelīna pati tikusi gan pelta, gan aizstāvēta. Tāpat viņa skaidrojusi, kādēļ atteikusies no šova vadītājas lomas.

Tikmēr ”Lauku sētas” faniem Skaties.lv dāvāja ekskluzīvu iespēju ielūkoties šova jaunās sezonas filmēšanā.

Par nedēļas lielo notikumu mūzikā kļuva festivāls ”Laima Rendezvous Jūrmala”, kas šogad svin piekto dzimšanas dienu un ierasti izvēršas par krāšņu pasākumu. Šogad īpaša uzmanība veltīta pilsētai, kurā tas notiek, un godināta ar īpašu koncertu “Jūrmalas diena”.