Vai Sanas Timmas un Kaspara Saulieša mīlasstāstam pienācis gals?

17 komentāri
Vai Sanas Timmas un Kaspara Saulieša mīlasstāstam pienācis gals?
INSTAGRAM

Pagājušais gads kopā saveda divas svaigi šķirtas slavenības – Jāņa Timmas šķirtā sieva Sana Timma uzsāka attiecības ar hokejistu Kasparu Saulieti, kuram bija nupat izjukusi laulība ar uzņēmēju Katrīni Saulieti. Nu šovbiznesa draugi pamanījuši, ka stāsts, kurš sākās strauji un tika aktīvi atrādīts arī abu sociālajos tīklos vismaz interneta vidē vairs neturpinās.

Par Sanas un Kaspara sakaru Latvijas šovbiznesa draugi uzzināja pagājušā gada aprīlī. Kā jau tas pašmāju šovbiznesā notiek, pāris to, ka starp viņiem uzplaukusi īpaša draudzība, paziņoja ar ”Instagram” starpniecību, sākumā viltīgi, pēc tam jau aktīvi un neslēpjoties publiskojot kopīgas atpūtas kadrus.

Stāsts strauji attīstījās, un vasarā Sana jau publiskoja kadrus, kuros redzama, kā Kaspars pavada laiku viņas un Jāņa Timmas kopīgo dēliņu, radot skaistas jaunas ģimenes iespaidu.

Augusta izskaņā Sana jau faniem ziņoja, ka vēlētos vēl kādu bērniņu un koķeti sprieda, vai Kaspars varētu ”viņu līdz kāzām izturēt”. Arī Kaspars savos sociālajos tīklos atrādīja, kā atpūšas kopā ar nu jau trim bērniņiem – savām abām meitām, kas dzimušas laulībā ar Katrīni, un Sanas dēlu.

Taču gada izskaņā mīlas pilnie ”stāstiņi”, kuros abi informē par jaunās ģimenes sadzīvi, pazuduši kā no Sanas, tā Kaspara profiliem.

Sana vēl intensīvāk nekā iepriekš sākusi publiskot pikantu fotosesiju bildes un sniegusi faniem komentāru par klupšanas akmeņiem attiecībās ar sportistu (gan neminot, vai runa par Timmu vai Saulieti).

”Bērni ir nolikti gulēt, aiz sevis atstājot karalauku, kas vēl jāsavāc, tad ir ”koma” un vīrieši nesaprot, kāpēc tāda negribīga, neaktīva. Varbūt vairāk vajag palīdzēt sievām – nomazgā traukus, noliec bērnus gulēt, lai mīļotā var relaksēties vannā. Tad kāps arī libido, bet visdrīzāk tu būsi ”komā” un aizmigsi pēc 3 sekundēm,” pasmējusies Sana.

Kaspars savā ”Instagram” atrāda attēlus no treniņiem un atpūtas kopā ar meitām. Nupat viņš atbildējis uz fanu jautājumiem, atklājot, ka nevar sagaidīt, kad atkal varēs ballēties, un neminot ne vārdu par Sanu.

Ja iepriekš abi viens otram zem ”Instagram” attēliem sūtīja sirsniņas un rakstīja draiskus komentārus, nu abi vairs nav atrodami pat viens otra sociālo tīklu draugu lokā.

Pēdējo komentāru pie Saulieša bildes Sana atstājusi 12. decembrī. Pēc tam iedvesmojošā pilnas slodzes mamma sākusi aktīvi publiskot seksīgu bilžu sēriju, bet Kaspars pie attēliem komentāros tā arī nav izpaudies.