Vai kopā ar Timmu Rīgā iepazīties ar vīra dēliņu ieradusies arī Sedokova?

Pagājušonedēļ Rīgā, lai palīdzētu Latvijas basketbola izlasei izšķirošajā spēlē pret Bulgāriju, ieradās slavenais basketbolists Jānis Timma. Kā liecina informācija sociālajos tīklos, Rīgā ieradusies arī Jāņa sieva Anna, un tēvs izmanto laiku, lai baudītu ģimenes laimi un satiktu dēliņu Kristianu. Vai arī Anna beidzot iepazīsies ar mīļotā atvasi?

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Egils
 • dd

  dd

  Sana gan jau speciāli vazājas ap vietu, kur Timma ar Sedokovu apmetušies un taisa savus tukšos selfijus. Cer pavedināt Timmu, bet viņš tādai virsū neskatās, pašam satriecoša sieva pie sāniem.
  • meitene

   meitene

   jā, pilnībā piekrītu. Tukšie selfiji un tukšas domas, nesaprotu, kāpēc vispār viņai seko.. dažreiz .kad parādās listē ,ieskrienu apskatīties, ko gudru zem bildes uzraksta par spēcīgam sievietem, pamestajām un tml.
   No lielsikās sievas neaiziet, iespējams cilvēks tāds, ok, pastaigā un atgriežās, bet nu tā ka aiziet un aprecās uzreiz. Značit nu nebija viss tik perfekti, škiet, uz naudu krita un viss. Annu kaut interesanti klausīties.
 • Krista

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!