Uz Kiviča un Skulmes Valentīndienas šovu pošas arī Stendzenieks

Izsludināts īpašs Valentīndienas koncerts krodziņā ”Paldies Latiņam”, kurā muzicēs, iespējams, romantiskākais pašmāju mūziķis Andris Kivičs, un pirmo reizi kā viņa dueta partnere uz skatuves kāps multitalantīgā Liene Skulme. Kā Skaties.lv atklāj krodziņa pārstāvis, visas vietas pie galdiņiem jau rezervētas, turklāt vietu rezervēt pasteidzies arī reklāmists Ēriks Stendzenieks, kurš internetā nav skopojies ar kritiku par Kiviča gājieniem.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • joske
 • Po Edžus

  Po Edžus

  Tagad Kiviņam uz skatuves būs jāuzstājas vannā.
  Talantīgā multimāksliniece Skulme- vannas agresore un mazkrāniņa aizstāve, pati zina, ka Kivim īsais, bet melš pa 9 mēmi, ka šamējam baigais mecuks, nu laiks šķirties no tāda mutes brūķētāja un pašai jāiet pagrīdē.
 • puika

  puika

  man liekas stendziniekam bija jasez cietuma par tam narkotikam bet ne izlida cair adatas aci jus maukas valdosie kropli parasto momentali saslegs bet savejos palaiz
 • Es

  Es

  Nē Tu ko, kivičam atkal būs atrunas... mute darba nebijās, rokas gan izbijās
 • Aivars
  • Po Edžus

   Po Edžus

   Nekas, Stendzaunieks nebūs mīkstais un pirms šo sāks spārdīt, šis paspēs pieķerties un ar tausti izmērīt Kiviča krāniņu un tad ar baudu pacietīs visus sitienus. Vispār datus studijā par Kiviča daikta garumu, es balsoju, ka knapi virs 14.5 centimetri-pats redzēju video vannā, kurā Skulme slēpa viņa mazo ļerpatiņu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!