Uz Kiviča un Skulmes Valentīndienas šovu pošas arī Stendzenieks

Izsludināts īpašs Valentīndienas koncerts krodziņā ”Paldies Latiņam”, kurā muzicēs, iespējams, romantiskākais pašmāju mūziķis Andris Kivičs, un pirmo reizi kā viņa dueta partnere uz skatuves kāps multitalantīgā Liene Skulme. Kā Skaties.lv atklāj krodziņa pārstāvis, visas vietas pie galdiņiem jau rezervētas, turklāt vietu rezervēt pasteidzies arī reklāmists Ēriks Stendzenieks, kurš internetā nav skopojies ar kritiku par Kiviča gājieniem.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Verum

  Verum

  " ...muzicēs, iespējams, romantiskākais pašmāju mūziķis Andris Kivičs."
  Vai drīkst atklāt, cik samaksāja Kivičs šī raksta autoram/-ei ?
  Acīmredzot, Kiviča "debesu zvani" saista ne tikai Lieni !
  Vienīgi, " romantiskākais pašmāju mūziķis" vietā es būtu rakstījis -
  " izsmalcinātākais pašmāju izvirtulis un rupeklis !"
 • Lāpītāja. If

  Lāpītāja. If

  Jā man nebūtu feisbuka, kurš pa laikam izmet ekrānā šitos murgus, es nemaz nezinātu, jo dzelteno presi nelasu, tagad redzu, ka pateicoties tam, ka ir simtiem ļautiņu, kuri kāri seko pārīša, kam nav ne smadzeņu, ne bremžu, tikai instinkti, viņi var izvērst tādu balagānu un iespējams pat nopelnīt ar to. Cilvēki mīļie, tak svinēt svētkus kopā kādā jaukā vietā, nevis pavadiet vakaru ar šo gandrīz vai pornopārīti. I
 • Sasniegts

  Sasniegts

  Mērķis sasniegts-apšaubāma mūziķa koncerts būs plaši apmeklēts. Arī slikta reklāma ir reklāma. Atcerieties Kombuļu Inesi-visi ieņirdza, bet koncerti pārbāzti. :)
 • kurvics

  kurvics

  kam vispar tas nikulis var iedot biete vins diez vai pat var nozemes atspiesties vinam lidz spekam vel tonna galas janoed
  • Verum

   Verum

   Tieši tā, video vannā spilgti parādīja cik Andrim ļumīgas miesas
 • Uzdziedam

  Uzdziedam

  Kivichs kopa ar Skulmi dziedaas dziesmu 28.juulijs,kuru Kivichs sarakstija savai sievai Madarai?
 • Zirgs

  Zirgs

  Skulme dziedās,hhaaaaahhaaa!! ,???? Kuru dziesmu? To,kurā vinu pat dzirdeet nevar? Vai dushas dziesmas,kuraas kauc kaa zirgs?gada labaakais joks! ?
 • Arhīva vecis

  Arhīva vecis

  Palūgšu Kiviča bijušās sievas komentēt šo atgadījumu ar īso krāniņu vannā...kā tad tur īsti ir ar to daiktu, vai šim ir iels maziņais, vai mazs lielībnieks, un cik centimetri ir virs tā vidējā Kiviča sapratnē, jo tas teiciens virs vidējā ir kaut kur ap 19- 21 cm, bet, kā izteicās pats Kivis, tad 25 cm viņam vannā neizskatītos, kā zīdaiņa puļķitis.
  • Po Edžus

   Po Edžus

   Šis tak pats bija izbrīnīts par savu daiktu! Vai...man patiešām ir tik maziņš...
 • vai tad
 • Māris K
 • Aivars

  Aivars

  Nepatīk jau man ar tā viņa zīmēšanās un nepievēršu viņam uzmanību un neba viņš kādam pirmais uzbrauca un solīja pa bieti, bet vis sākās pēc tiem slimajiem komentāriem un bildītēm ko tie komentētāji sarakstīja, Nu ja nepatīk Kivič neliecies ne zinis bet pasmejies vai nelasi un neskaties, paši jau uzprasās un tad nīdēs kad pārlauzīs kopķinu kādam. Es arī neciestu ja par manu komentāru vai video vai bildi kāds riebīgi pasmirdētu. Tā ka vis notiek savā garā, Latviešu garā, letiņš ēd to kas viņam garšo vislabāk un paēdis uzlec tūdaļiņu un ēd tālāk...................

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!