Uz Kiviča un Skulmes Valentīndienas šovu pošas arī Stendzenieks

18 komentāri
Uz Kiviča un Skulmes Valentīndienas šovu pošas arī Stendzenieks
F64

Izsludināts īpašs Valentīndienas koncerts krodziņā ”Paldies Latiņam”, kurā muzicēs, iespējams, romantiskākais pašmāju mūziķis Andris Kivičs, un pirmo reizi kā viņa dueta partnere uz skatuves kāps multitalantīgā Liene Skulme. Kā Skaties.lv atklāj krodziņa pārstāvis, visas vietas pie galdiņiem jau rezervētas, turklāt vietu rezervēt pasteidzies arī reklāmists Ēriks Stendzenieks, kurš internetā nav skopojies ar kritiku par Kiviča gājieniem.

Stendzenieks izpelnījās vispārēju sajūsmu sociālajos tīklos, asprātīgi komentējot Kiviča un Skulmes sāgu vēl tās pašos pirmsākumos.

”Pirmkārt, plātoties, ka tu seko sirdij, man ir bažas, ka tu visu mūžu jauc sirdi ar pipeli. Otrkārt, sievietes kopumā, bet jo īpaši – savu bērnu mātes – nevajag apdirst, tu, makarons bez mugurkaula.

Es, protams, apbrīnoju tavu spēju īsā laikā zaudēt politikas, darba un ģimenes lauciņos.

Treškārt un galvenokārt – novēlu tev kādreiz apjaust, ka uzticība ilgtermiņā nes vairāk augļu, nekā kaisle.

Un to, ka galu galā mīlestība ir gatavība otram noziedot nieri, nevis izdrāzt un uztetovēt drāziena datumu uz bicepsa. Paldies, cirvi,” Andra mīlu komentēja Stendzenieks, protams, izpelnoties paša mākslinieka asu pretreakciju.

Tauta līksmoja un sprieda, ka Kivičs varētu atkal savā stilā piedāvāt Stendzeniekam visu ”izrunāt” ar dūrēm. Stendzenieks acīmredzot Kiviča dusmu nebīstas – kā Skaties.lv ziņo ”Paldies Latiņam” pārstāvis Raitis Velps, reklāmistam Kiviča Velantīndienas koncertā rezervēts īpašs galdiņš, un arī sociālajos tīklos viņš neslēpj, ka dosies mīlētāju dienu atzīmēt Andra kompānijā.

Kā neslēpj Velps, interese par Kiviča šovu ir milzīga – visi galdiņi ”Paldies Latiņam” jau rezervēti. Taču ļaudis laipni aicināti ierasties – uz deju grīdas vai pie bāra vietas pietiks visiem Kiviča faniem!

”Paldies Latiņam” pārstāvis uzsver, ka lai arī Stedzenieka ierašanās pasākumā, iespējams, varētu raisīt zināmas Kiviča dusmas, citiem mūzikas draugiem nav jāuztraucas par savu drošību.

”Ja Stendzenieks ieradīsies uz koncertu, tad esam pārliecināti un diezgan droši, ka par kārtību parūpēsies mūsu apsargi.

Ja būs nepieciešams, pievērsīsim arī pastiprinātu uzmanību, lai koncerta laikā visi viesi justos droši un spētu izbaudīt Valentīndienas koncertu,” to, ka krodziņā nekādas kaušanās nebūs, apliecina Velps.

Vairāk par koncertu lasi TE!

TOP komentāri

 • Arhīva vecis
  +19 +18 -1

  Arhīva vecis

  Palūgšu Kiviča bijušās sievas komentēt šo atgadījumu ar īso krāniņu vannā...kā tad tur īsti ir ar to daiktu, vai šim ir iels maziņais, vai mazs lielībnieks, un cik centimetri ir virs tā vidējā Kiviča sapratnē, jo tas teiciens virs vidējā ir kaut kur ap 19- 21 cm, bet, kā izteicās pats Kivis, tad 25 cm viņam vannā neizskatītos, kā zīdaiņa puļķitis.
 • Po Edžus
  +15 +14 -1

  Po Edžus

  Šis tak pats bija izbrīnīts par savu daiktu! Vai...man patiešām ir tik maziņš...
 • Po Edžus
  +17 +14 -3

  Po Edžus

  Tagad Kiviņam uz skatuves būs jāuzstājas vannā.
  Talantīgā multimāksliniece Skulme- vannas agresore un mazkrāniņa aizstāve, pati zina, ka Kivim īsais, bet melš pa 9 mēmi, ka šamējam baigais mecuks, nu laiks šķirties no tāda mutes brūķētāja un pašai jāiet pagrīdē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl