Uz Kiviča un Skulmes Valentīndienas šovu pošas arī Stendzenieks

18 komentāri
Uz Kiviča un Skulmes Valentīndienas šovu pošas arī Stendzenieks
F64

Izsludināts īpašs Valentīndienas koncerts krodziņā ”Paldies Latiņam”, kurā muzicēs, iespējams, romantiskākais pašmāju mūziķis Andris Kivičs, un pirmo reizi kā viņa dueta partnere uz skatuves kāps multitalantīgā Liene Skulme. Kā Skaties.lv atklāj krodziņa pārstāvis, visas vietas pie galdiņiem jau rezervētas, turklāt vietu rezervēt pasteidzies arī reklāmists Ēriks Stendzenieks, kurš internetā nav skopojies ar kritiku par Kiviča gājieniem.

Stendzenieks izpelnījās vispārēju sajūsmu sociālajos tīklos, asprātīgi komentējot Kiviča un Skulmes sāgu vēl tās pašos pirmsākumos.

”Pirmkārt, plātoties, ka tu seko sirdij, man ir bažas, ka tu visu mūžu jauc sirdi ar pipeli. Otrkārt, sievietes kopumā, bet jo īpaši – savu bērnu mātes – nevajag apdirst, tu, makarons bez mugurkaula.

Es, protams, apbrīnoju tavu spēju īsā laikā zaudēt politikas, darba un ģimenes lauciņos.

Treškārt un galvenokārt – novēlu tev kādreiz apjaust, ka uzticība ilgtermiņā nes vairāk augļu, nekā kaisle.

Un to, ka galu galā mīlestība ir gatavība otram noziedot nieri, nevis izdrāzt un uztetovēt drāziena datumu uz bicepsa. Paldies, cirvi,” Andra mīlu komentēja Stendzenieks, protams, izpelnoties paša mākslinieka asu pretreakciju.

Tauta līksmoja un sprieda, ka Kivičs varētu atkal savā stilā piedāvāt Stendzeniekam visu ”izrunāt” ar dūrēm. Stendzenieks acīmredzot Kiviča dusmu nebīstas – kā Skaties.lv ziņo ”Paldies Latiņam” pārstāvis Raitis Velps, reklāmistam Kiviča Velantīndienas koncertā rezervēts īpašs galdiņš, un arī sociālajos tīklos viņš neslēpj, ka dosies mīlētāju dienu atzīmēt Andra kompānijā.

Kā neslēpj Velps, interese par Kiviča šovu ir milzīga – visi galdiņi ”Paldies Latiņam” jau rezervēti. Taču ļaudis laipni aicināti ierasties – uz deju grīdas vai pie bāra vietas pietiks visiem Kiviča faniem!

”Paldies Latiņam” pārstāvis uzsver, ka lai arī Stedzenieka ierašanās pasākumā, iespējams, varētu raisīt zināmas Kiviča dusmas, citiem mūzikas draugiem nav jāuztraucas par savu drošību.

”Ja Stendzenieks ieradīsies uz koncertu, tad esam pārliecināti un diezgan droši, ka par kārtību parūpēsies mūsu apsargi.

Ja būs nepieciešams, pievērsīsim arī pastiprinātu uzmanību, lai koncerta laikā visi viesi justos droši un spētu izbaudīt Valentīndienas koncertu,” to, ka krodziņā nekādas kaušanās nebūs, apliecina Velps.

Vairāk par koncertu lasi TE!