28 komentāri
Uz ielas palikusī Aija Dembovska, iespējams, ievāksies Magones mājā Londonā
Privātais arhīvs

Ceturtdienas, 6. septembra, rītā Latviju pāršalca ziņa par šovu zvaigznes Aijas Dembovskas kārtējām nedienām – meitenei likts pāris dienu laikā izvākties no dzīvokļa, bet naudas jaunam miteklim nav. Aija vērsās pie tautas pēc palīdzības un ir sadzirdēta. Šovbiznesa kolēģi pie sevis izmitināt un ar darbu nodrošināt piedāvājusi Londonā dzīvojošā Magone Šutoviene (agrāk Burka).

Stāstu par Aijas izlikšanu uz ielas lasi te!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izdzirdējusi par Aijas bēdu, pie Skaties.lv vērsās Magone, ziņojot, ka ir gatava palīdzēt nelaimē nonākušajai meitenei.

”Ja viņa var atbraukt uz Londonu, mūsu ģimene var piedāvāt istabu. Kā arī  – manā darba vietā ir ļoti atsaucīgi darbinieki, darbiņā arī tiks,” ar Skaties.lv starpniecību Aijai piedāvājumu izsaka Magone.

Londonā dzīvojošā latviešu dzejniece vēlas iedrošināt Aiju nebaidīties doties peļņā uz Londonu – viņa kā pieredzes bagāta tautiete gatava palīdzēt Aijai lielajā pilsētā. Kā uzsver Magone, viņa Londonā strādā jau 10 gadu un nekādu problēmu nav bijis.

Magone palīdzējusi arī saimniekam Dagnim, kuram nodega saimniecība! Lasi TE!

Skaties.lv iepazīstināja Aiju ar Magones piedāvājumu, un meitene pieļauj domu, ka varētu patiešām piekrist.

”Apsvēršu šo domu, liels paldies Magonei,” tā Aija. Viņa atklāj, ka apņēmusies izķepuroties no situācijas, un viņai jau ir plāns. Šovu zvaigznei jāaizbrauc uz dzimto pusi, lai atjaunotu dokumentus, un tad jau, iespējams, viņas ceļš atkal vedīs uz ārzemēm.

Tuvāko dienu laikā Aijai jāizlemj, vai viņa pieņems Magones piedāvājumu vai dosies kur citur.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl