TV3 ziņu cilvēki kļuvuši par vecākiem pirmdzimtajam

TV3 ziņu cilvēki kļuvuši par vecākiem pirmdzimtajam
Privātais arhīvs

Septembra beigās par vecākiem pirmdzimtajam dēlam kļuva TV3 raidījuma ”Nekā personīga” vadītājs Jānis Krēvics un viņa sieva – TV3 ziņu korespondente Kristīne Žilde-Krēvica. ”Esam laimīgi, priecīgi un dzīvojam, baudot šo mirkli,” portālam Skaties.lv atzina jaunā māmiņa.

Dēliņš, kuram vecāki devuši vārdu Emīls, pasaulē nāca septembra beigās, bet fakts par mazulīša nākšanu pasaulē kļuvis zināms vien šonedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunie vecāki priecīgo notikumu bauda klusumā un mierā. ”Tā vien gribas aizvilkt visus aizkarus un tikai skatīties uz mazo kamoliņu,” Skaties.lv akcentē Kristīne.

Jaunā māmiņa, atklājot jaunumus ģimenes dzīvē, veltījusi sirdssiltu ierakstu sociālajos tīklos:

”VIŅŠ ir klāt! Un īsā laikā jau pavēris mums skatu uz jaunu pasauli. Tādu, kur negribas ne skriet, ne trakot. Kur laikam vairs nav nozīmes, jo laime un prieks ir tepat. Klātesošs. Kur kļūstam labāki ar katru dienu. Jo mums ir Viņš.”

Portāls Skaties.lv mazajam kamoliņam novēl veselību, vecākiem – mīlestību!

Kristīne un Jānis mija gredzenus 2014. gada 16. augustā Jaunmoku pils dārzā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl