TV3 ziņu cilvēki kļuvuši par vecākiem pirmdzimtajam

TV3 ziņu cilvēki kļuvuši par vecākiem pirmdzimtajam
Privātais arhīvs

Septembra beigās par vecākiem pirmdzimtajam dēlam kļuva TV3 raidījuma ”Nekā personīga” vadītājs Jānis Krēvics un viņa sieva – TV3 ziņu korespondente Kristīne Žilde-Krēvica. ”Esam laimīgi, priecīgi un dzīvojam, baudot šo mirkli,” portālam Skaties.lv atzina jaunā māmiņa.

Dēliņš, kuram vecāki devuši vārdu Emīls, pasaulē nāca septembra beigās, bet fakts par mazulīša nākšanu pasaulē kļuvis zināms vien šonedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunie vecāki priecīgo notikumu bauda klusumā un mierā. ”Tā vien gribas aizvilkt visus aizkarus un tikai skatīties uz mazo kamoliņu,” Skaties.lv akcentē Kristīne.

Jaunā māmiņa, atklājot jaunumus ģimenes dzīvē, veltījusi sirdssiltu ierakstu sociālajos tīklos:

”VIŅŠ ir klāt! Un īsā laikā jau pavēris mums skatu uz jaunu pasauli. Tādu, kur negribas ne skriet, ne trakot. Kur laikam vairs nav nozīmes, jo laime un prieks ir tepat. Klātesošs. Kur kļūstam labāki ar katru dienu. Jo mums ir Viņš.”

Portāls Skaties.lv mazajam kamoliņam novēl veselību, vecākiem – mīlestību!

Kristīne un Jānis mija gredzenus 2014. gada 16. augustā Jaunmoku pils dārzā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl