TV3 laika ziņu komandai pievienojas jauns moderators

1 komentārs
TV3 laika ziņu komandai pievienojas jauns moderators
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Televīzijas skatītāju iemīļotajai TV3 laika ziņu moderatorei Maijai Rozītei-Krištopanei pievienosies jauns laika ziņu vadītājs Raitis Zapackis, kurš pirmo reizi skatītājus otrpus ekrānam uzrunās jau piektdienas, 5. aprīļa, vakarā.

Jaunais TV3 laika ziņu moderators Raitis Zapackis līdz šim bijis arī TV3 ziņu un raidījuma ”Bez Tabu” tiešraides speciālists un skaņu režisors. Arī pēc pievienošanās laika ziņu komandai viņš turpinās šos darba pienākumus.

Paralēli darbam televīzijā Raitis ir arī Latvijas Radio 3 programmas “Klasika” ētera personība, kas veido un vada raidījumus.

Ārpus televīzijas un radio ikdienai, Raita aizraušanās ir mūzika – Raitis kopā ar džeza ģitāristu Pēteri Asbahu ar koncertprogrammu ”Holivudas stāsti” uzstājas visā Latvijā.

”Mans mīļākais darba materiāls ir balss, ar to ir interesanti strādāt, jo es apzinos, ka tās iespējas ir unikālas. Savukārt nonākt ekrāna otrā pusē, man nozīmē pieņemt jaunu profesionālu izaicinājumu, sperot nozīmīgu soli savā attīstībā,” par pievienošanos TV3 laika ziņu komandai stāsta Raitis Zapackis.

1 komentārs