TV personība Kellija Osborna komentē apsūdzības plastisko operāciju veikšanā

0 Komentāru
TV personība Kellija Osborna komentē apsūdzības plastisko operāciju veikšanā
INSTAGRAM

TV personība un dziedātāja Kellija Osborna sabiedrības uzmanības lokā bijusi jau gandrīz divas desmitgades, taču pat daži no viņas uzticīgākajiem faniem atzinās, ka nesenajā ”Instagram” fotoattēlā viņu nevar atpazīt.

Rokmūziķa Ozija Osbrona un realitātes šovu zvaigznes un menedžeres Šāronas Osbornas meita Kellij pagājušajā gadā atklāja, ka viņai veikta kuņģa samazināšanas operācija, kas ļāvusi zaudēt aptuveni 40 kilogramus liekā svara.

”Man bija operācija. Man pie vienas vietas, kas man kādam jāsaka. Es to izdarīju, es ar to lepojos,” pērn viņa sacīja “Hollywood Raw Podcast”.

“Man veica kuņģa samazināšanas operāciju. Atliek tikai mainīt vēdera formu. Es to izdarīju gandrīz pirms diviem gadiem. Es nekad par to nemelošu. Tas ir labākais, ko jebkad esmu izdarījusi,” atzina Osborna.

Kellijas jaunākā fotogrāfija viņas ”Instagram” blogā, kurā viņa redzama ar violeti tonētiem krāsas matiem, virkni sekotāju atstājusi neizpratnē un bijusi augsne runām par sejas plastisko operāciju.

Kaut daudzi slavējuši, kā Kellija izskatās bildītē, bija arī tādi, kas apšaubīja to, ko viņi bildītē redz. “Kas tas ir? Esmu ļoti apjukusi,” rakstīja kāds sekotājs. “Jūs esat pilnīgi “cita persona”,” sacīja cits. Vēl kāds Osbornu nodēvēja par ”pilnīgi neatpazīstamu”.

“Izbeigsim šīs stulbās baumas! Vai jūs nevarat vienkārši priecāties par mani?” vietnē ”Instagram” izteikusies 36 gadus vecā TV personība.

“Es vienmēr esmu patiešām godīga un patiesi atklāta par to, ko esmu darījusi ar savu ķermeni un kas es esmu, un man nav veikta sejas plastiskā operācija.

Es nekad neesmu darījusi ar savu seju neko citu kā pāris injekcijas lūpās, žoklī un pierē. Es nemeloju. Bet paldies par komplimentus,” klāstīja dziedātāja.
0 Komentāru