Komentāri
Toretto savai meitiņai ar gaišreģes svētību izvēlējies ļoti neparastu vārdu
Privātais arhīvs

Augusta izskaņā ar priecīgiem jaunumiem par ģimenes pieaugumu klajā nāca populārais šovmenis un menedžeris Edgars Toretto. Nu jaundzimušajai meitiņai izvēlēts vārdiņš, un to Toretto ar mīļoto izvēlējušies ar igauņu gaišreģes, ”Ekstrasensu cīņu” zvaigznes, Ilonas Kaldres svētību.

Kā Skaties.lv atklāj Toretto, bērniņa vārdiņa izvēlei abi ar sievu piegājuši nopietni. Pirms izdarīt gala izvēli, Toretto vērsies pie ”Ekstrasensu cīņu” zvaigznes Kaldres.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaišreģe šovmenim devusi vērtīgus padomus un nosaukusi burtus ”R” un ”A”, kuriem vajadzētu būt meitiņas vārdā, lai mazulīte aug stipra un aizsargāta pret visu ļauno.

”Sieva domāja par vārdu Roberta, bet man gribējās kaut ko vēl neparastāku. Man likās, ka būtu fantastiski nosaukt meitiņu kā mazo nāriņu – Ariela,” Skaties.lv stāsta Toretto.

Tā nu abi kopā izlēmuši meitiņai dot divus vārdus, nosaucot mazo par Ebigeilu Ariellu.

Skaties.lv vēl mazajai Ebigeilai Ariellai stipru veselību un jaunajiem vecākiem pacietību un mīlestību audzinot!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl