Tikai pieaugušajiem! Krāšņā modele Viktorija sarīko mini striptīziņu pagalmā Dobeles pusē

58 komentāri
Tikai pieaugušajiem! Krāšņā modele Viktorija sarīko mini striptīziņu pagalmā Dobeles pusē

Iespējams, karstākais punkts Latvijā šobrīd ir Dobeles novads un Naudītes pagasts. Tur šobrīd vasaru bauda formīgā modele Viktorija Vailda. No Viktorijas ciemošanās labumiņš tiek arī faniem – zvaigzne teju ik dienas Dobeles rajonā nofilmē pa kādam erotiskam video.

Par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci dēvētā Viktorija Vailda jau vairākus gadus mitinās Francijā, kur atradusi mīlestību, saderinājusies un bauda laimīgu ģimenes dzīvi.

Taču pēdējās nedēļas laikā viņa liek pasaulē izskanēt dzimtās Latvijas vārdam – 222 tūkstoši ”Instagram” fanu tiek aplaimoti ar pavedinošiem striptīza numuriem no kāda Dobeles dārza.

View this post on Instagram

🖤💜🖤💜

A post shared by ⭐️Victoria Wild⭐️ (@victoriawildofficial) on

Kādā istabiņā Naudītes pagastā Viktorija pat parūpējusies par tādu erotisko šovu, ka viņas ārzemju sekotāji steidz slavēt – sajūta, baudot šo numuru, esot, kā atrodoties izmeklētā klubā!

View this post on Instagram

Hot Hot 🔥🔥🔥Summer night ❤💜🖤😈

A post shared by ⭐️Victoria Wild⭐️ (@victoriawildofficial) on

Lai arī skaistule jau gadiem dzīvo Francijā, viņa lepojas ar savām saknēm un lepni atzīmē, ka kārdinošie video uzņemti Dobeles pusē. Šis ir apliecinājums arī tiem kvēlajiem faniem, kuri līdz galam neticēja, ka pasaulslavenā modele ir latviete.

Viktorija Vailda ierindojama starp kuplāko krūšu īpašniecēm Eiropā. Tiecoties pēc mākslīgā skaistuma etalona, gadu gaitā ar plastisko operāciju palīdzību ne tikai viņas sākotnēji A izmēra krūtis pārvērstas iespaidīgos G izmēra apaļumos, bet ar implantiem un botoksa injekcijām palielinātas lūpas un uzlabojumus piedzīvojis arī deguns.