”Tas bija balts autobuss…” Magone izskaidro, kāpēc dēlu nosaukusi par Fēniksu

46 komentāri
”Tas bija balts autobuss…” Magone izskaidro, kāpēc dēlu nosaukusi par Fēniksu
Privātais arhīvs

Šī nedēļa Latvijā sākās uz priecīga pacēluma – pasaulē nāca Magones un Zana Šutovu atvasīte, kuram tika dots interesants vārdiņš Fēnikss. ”Saimnieks meklē sievu” fani un dzejas cienītāji sākuši izteikt versijas, kāpēc puisēns nosaukts tik neparastā vārdā. Sarunā ar Skaties.lv Magone atklāj, ka vārdiņa atnākšana pie ģimenes bijusi īsta likteņa zīme.

”Tajā dienā ar vīru un bērniem nācām mājās no pastaigas. Pie mūsu pagrieziena garām pabrauca balts autobuss ”Phoenix”!

Šāda ir Fēniksa vārda rakstība no grieķu valodas. Tajā mirklī mēs sapratām, ka dzemdības gaidāmas šajā dienā un vārdiņš ir ierakstīts debesīs,” sarunā ar Skaties.lv ģimenes stāstu atklāj Magone.

Kā atklāj Magone, vārds Fēnikss sevī ietver dziļu jēgu. Fēnikss zināms kā mitoloģisks putns, kurš spējīgs atdzimt no pelniem pēc sadegšanas, tas simbolizē ilgu mūžu un atjaunošanos.

Ne velti Magone iepriekš uzsvēra, ka bērniņam vārds tiks dots par godu Latvijas simtgadei, un kas gan valstij simtgadē būtu vairāk nepieciešams kā jauna un spēcīga atdzimšana!

”Jauna simtgade, jauna valdība,” skaidro Magone.

”Vārdiņš jau bija padomā, bet zīme apliecināja, ka Dievs mums vēlē šo vārdu. Likteņa zīmes pastāv, bet mēs, dzīdamies pa dzīvi pēc materiālā, neko ne redzam, ne dzirdam.

Tādi kā akli, kurli, tukši staigājam. Bet ne jau vien ēst un kakāt cilvēki nākuši pasaulē. Katram sava misija, savs darbiņš, kā dēļ piedzimst,” aizdomāties liek Magone.

Tiem, kuriem Fēnikss saistās ar spēļu zāļu tīklu, viņa iesaka pacelt acis no savas aizspriedumu pilnās ikdienas un aizdomāties virs apvāršņa. ”Dzīves jēga ir ierakstīta debesīs,” tā Magone, kura par šo patiesību tikai pārliecinājusies, zīmīgajā dienā redzot zīmīgo autobusu.

Kā smejas dzejniece un šovu zvaigzne, viņas dzīvē viss notiek kā romānā. Un nu tas ir fantastiski skaists romāns. Viņa kā krāšņa puķe ir savu lielisko vīriešu ielenkumā, no kuriem viens – viņas mīļotais vīrs Zans. Zans bijis klāt dzemdībās, atbalstot sieviņu, par ko Magone viņam ļoti pateicīga.

Apskati fantastiskus foto ar Magoni un Zanas Haidparkā ŠEIT!

Kā Skaties.lv atklāj Magone, abi ar mazo Fēniksu jau pārradušies mājās no slimnīcas, jūtas lieliski, un ģimene ir priecīgi pacilāta vēl viena skaista sākuma priekšā. Magones vidējais dēls Raimonds Saulgaitis oficiāli uzsāk skolas gaitas, brāļi ar prieku sagaidījuši jaunāko brālīti un jau sola iesaistīties auklēšanā.