”Tādi arbūzi, ka manas melones nobāl!” Violeta metas aizstāvēt Latvijas lielāko krūšu īpašnieci

11 komentāri
”Tādi arbūzi, ka manas melones nobāl!” Violeta metas aizstāvēt Latvijas lielāko krūšu īpašnieci
Privātais arhīvs

Lielu rezonansi raisījušas seksīgās latviešu modeles un lielāko krūšu īpašnieces Viktorijas Vaildas pēdējā laika aktivitātes. Kamēr daļa tautas pauž neizpratni par Viktorijas vēlmi sevi uzfrišināt pie plastikas ķirurgiem, iegūstot teju neticama apjoma apaļumus, šovu zvaigzne Violeta vēlas sievieti aizstāvēt.

Violeta, atgriežoties Latvijā, sākusi rosīties, lai atgrieztos pašmāju šovbiznesā. ”Lauku sētas”, ”TV zvaigzne” un citu populāru pārraižu dalībniece metusies pētīt, kas tad pašmāju šovbiznesā mainījies, un viņas uzmanību piesaistījusi Viktorija Vailda, kura raisījusi plašas diskusijas kā Latvijas lielāko krūšu īpašniece.

Violeta savā ”Facebook” profilā dalījusies ar Vaildas seksīgajām bildēm no kūrorta, izraisot vētrainas diskusijas savu sekotāju starpā. Daļa sākuši gānīties, ka Viktorijas efektīgā āriene atgādinot kadrus no šausmu filmām, kamēr citi atgādinājuši – Viktorijai sociālajos tīklos tomēr ir ļoti daudz fanu, tā ka zināmai auditorijai viņa ir pat ļoti simpātiska.

Sarunā ar Skaties.lv arī Violeta neslēpj, ka tikai un vienīgi atbalsta Viktorijas vēlmi dzīvot tā, kā pašai gribas un arī izskatīties tā, kā pati vēlas.

”Cilvēks pats sevi kopj kā pašam tīk. Ja viņai patīk tāds izskats, tad uz priekšu! Katram cilvēkam ir savs pelēkais šķidrums galvā.

Nenosodu nevienu cilvēku, Viktorija ir interesanta persona. Nu nevar visi cilvēki būt vienādi,” uzskata Violeta.

Savā ziņā viņa pat apbrīno Viktoriju, jo pati kā dabas dotu daiļu apaļumu īpašniece zina – lai nestu tādu skaistumu, jābūt spēcīgai sievietei!

”Man ar savām ”drostaliņām” ir pagrūti, mugura sāp. Kur nu vēl tādas bombongas,” smejas ”Lauku sētas” un citu populāru šovu zvaigzne.

Šī iemesla dēļ Violeta pati neizšķirtos par labu krūšu palielināšanai – viņa apzinās, ka šādu skaistumu nest nav viegli, par ko vien jau Viktorija pelnījusi apbrīnu.

”Viņai ir tādi arbūzi, ka manas melones nobāl uz viņas fona,” jautrojas Violeta.

11 komentāri