”Tādi arbūzi, ka manas melones nobāl!” Violeta metas aizstāvēt Latvijas lielāko krūšu īpašnieci

11 komentāri
”Tādi arbūzi, ka manas melones nobāl!” Violeta metas aizstāvēt Latvijas lielāko krūšu īpašnieci
Privātais arhīvs

Lielu rezonansi raisījušas seksīgās latviešu modeles un lielāko krūšu īpašnieces Viktorijas Vaildas pēdējā laika aktivitātes. Kamēr daļa tautas pauž neizpratni par Viktorijas vēlmi sevi uzfrišināt pie plastikas ķirurgiem, iegūstot teju neticama apjoma apaļumus, šovu zvaigzne Violeta vēlas sievieti aizstāvēt.

Violeta, atgriežoties Latvijā, sākusi rosīties, lai atgrieztos pašmāju šovbiznesā. ”Lauku sētas”, ”TV zvaigzne” un citu populāru pārraižu dalībniece metusies pētīt, kas tad pašmāju šovbiznesā mainījies, un viņas uzmanību piesaistījusi Viktorija Vailda, kura raisījusi plašas diskusijas kā Latvijas lielāko krūšu īpašniece.

Violeta savā ”Facebook” profilā dalījusies ar Vaildas seksīgajām bildēm no kūrorta, izraisot vētrainas diskusijas savu sekotāju starpā. Daļa sākuši gānīties, ka Viktorijas efektīgā āriene atgādinot kadrus no šausmu filmām, kamēr citi atgādinājuši – Viktorijai sociālajos tīklos tomēr ir ļoti daudz fanu, tā ka zināmai auditorijai viņa ir pat ļoti simpātiska.

Sarunā ar Skaties.lv arī Violeta neslēpj, ka tikai un vienīgi atbalsta Viktorijas vēlmi dzīvot tā, kā pašai gribas un arī izskatīties tā, kā pati vēlas.

”Cilvēks pats sevi kopj kā pašam tīk. Ja viņai patīk tāds izskats, tad uz priekšu! Katram cilvēkam ir savs pelēkais šķidrums galvā.

Nenosodu nevienu cilvēku, Viktorija ir interesanta persona. Nu nevar visi cilvēki būt vienādi,” uzskata Violeta.

Savā ziņā viņa pat apbrīno Viktoriju, jo pati kā dabas dotu daiļu apaļumu īpašniece zina – lai nestu tādu skaistumu, jābūt spēcīgai sievietei!

”Man ar savām ”drostaliņām” ir pagrūti, mugura sāp. Kur nu vēl tādas bombongas,” smejas ”Lauku sētas” un citu populāru šovu zvaigzne.

Kā sevi formā uztur Violeta? Lasi TE!

Šī iemesla dēļ Violeta pati neizšķirtos par labu krūšu palielināšanai – viņa apzinās, ka šādu skaistumu nest nav viegli, par ko vien jau Viktorija pelnījusi apbrīnu.

”Viņai ir tādi arbūzi, ka manas melones nobāl uz viņas fona,” jautrojas Violeta.

TOP komentāri

 • Jānis Lietotājs
  +15 +13 -2

  Jānis Lietotājs

  Kā var salīdzināt skaistu, seksīgu Violetu ar kaut kādu kino kropli no šausmu filmas. Nezinu vai ir kāds vīrietis kas varētu, būdams pie samaņas, to Vaildu iekārot brrrrr. Diez vai viņa pati ir spējīga uz kārtīgu seksu ja silikons pa visām šķirbām spiežas ārā.
 • Kniede
 • Roberts
  +4 +3 -1

  Roberts

  Kas tur super skaists,krievuška Violētā kad sadzeras tad ir tik skaista,visus matam lamā un sit! Es teiktu krievuška alkoholiķe,Dānijā pietiekoši daudz šovus uztaisija Janam!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl