Svetlana Leva: Es zinu, ka varu doties uz Indiju vienatnē un būšu drošībā!

Pievienot komentāru
Svetlana Leva: Es zinu, ka varu doties uz Indiju vienatnē un būšu drošībā!
Privātais arhīvs

Labdarības balles ”Martas balle” patronese, šova ”Dejo ar zvaigzni” dalībniece Svetlana Leva, izvēlas tērēt naudu, ceļojot, apskatot skaistas vietas, iepazīstot citu valstu kultūras, ne pērkot dārglietas. Par spīti vēlmei iepazīt citu kultūras, Indija nekad nebija Svetlanas vēlamais ceļojumu galamērķis. Svetlana atgriezusies no sava pirmā Indijas ceļojuma un dalās iespaidos ar Skaties.lv.

”Nekad nesaki nekad! Mana draudzene, skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate, brauca uz Indiju biznesa darīšanās, bet nevēlējās doties vienatnē, es, spontanitātes vadīta, izlēmu doties līdzi un ne mirkli neesmu nožēlojusi savu lēmumu,” tā Svetlana.

Iedomājoties Indiju, daudziem, rodas asociācija ar garīgumu, jogu, bet Svetlana apmeklēja Bangalori – modernāko, neparastāko Indijas pilsētu, kas nav uz tūristiem tendēta, bet gan darbojas kā biznesa centrs.

Neskatoties uz to, draudzenes atrada laiku, lai paviesotos Bulla templī, dotos izbraucienā ar tuk-tuk rikšām, apmeklētu safari, bet vakari pagāja, kopā ar Indijā iegūtajiem draugiem dodoties vakara izklaidēs.

”Par spīti tam, ka Indijas nakts dzīve ir tikai līdz pulksten vieniem, mēs paspējām lieliski atpūsties un iepazīt tuvāk savus Indijā dzīvojošos draugus. Man joprojām daudzi raksta sociālajos tīklos, un es zinu, ka varu doties uz Indiju vienatnē un būšu drošībā,” skaidro Svetlana.

”Martas balles” patronese atradās Indijā tieši tajā laikā, kad nežēlīgi tika nogalināta Latvijas pilsone un daudzi draugi viņai sūtīja dažādus rakstus, kas ietekmēja arī Svetas emocionālo stāvokli.

”Pazīstu nabaga sievietes vienu no draudzenēm un zinu, ka viss, kas notika, ir neveiksmīgu notikumu salikums, kas var piemeklēt ikvienu jebkurā laikā, jebkurā valstī. Uzskatu, jebkurā valstī ir gan labi, gan slikti cilvēki,” viedokli izsaka Svetlana.

Runājot par došanos ārā vienatnē, Svetlana bija brīdināta, lai viņa to nedara, kad iestājas tumsa. Sieviete to respektēja, nekad vienatnē nestaigāja pa Indijas ielām nakts stundās.

Leva uzskata, ka Indijas iedzīvotāji ir ļoti kautrīgi un ar lieliskām manierēm, par ko viņa pārliecinājās ikreiz, kad kāds vēlējās nofotografēties kopā. Šis kautrīgums īpaši bijis redzams, kad vietējie iedzīvotāji sarunājušies ar sievietēm no Eiropas.

”Man ļoti patika iepazīt Indiju, pateicoties vietējiem iedzīvotājiem, pavadot laiku kopā, sarunājoties, ne dodoties pa ierastajām tūristu takām. Lielākais pārsteigums bija, ka jaunā paaudze nedomā tik daudz par jogu, karmu, bet vēlas dzīvot kā Eiropas iedzīvotāji, iepazīstot visu jauno, izmantojot internetu.

Ikvienam nabadzīgajam iedzīvotājam redzēju rokās mobilo telefonu ar Wi-fi un 3G internetu. Tas ir lieliski, Indija katru dienu mainās, attīstās, nekas nestāv uz vietas,” piedzīvotajā dalās Svetlana.