”SuperBingo” vadītājs Simsons kļūs par tēvu ceturtajam bērnam

15 komentāri
”SuperBingo” vadītājs Simsons kļūs par tēvu ceturtajam bērnam
Simsonu ģimene 1. septembra gaidās (Publicitātes foto)

Lieliskus jaunumus portālam Skaties.lv 1. septembrī atklājis raidījuma ”Superbingo” un TV šova “Īstie veči” vadītājs, hokeja kluba ”Dinamo” tehniskais direktors un trīs meitu tēvs Armands Simsons – decembrī viņš ar sievu Ivetu kļūs par vecākiem ceturtajam bērniņam.

Kā portālam Skaties.lv pastāstīja Armands Simsons, vēsti par ģimenes pieaugumu meitas Patrīcijas Paulas (10), Eimija Pola (9) un Heidija Petra (5) uzņēmušas brīnišķīgi. Turklāt jaunākā atvase Heidija Petra ģimenes pieaugumu ”prognozējusi” jau pavasarī.

”Kaut kad pavasarī, kad mēs paši vēl īsti nezinājām, bet par to bijām tikai runājuši, viņa sava grupas biedra mammai no zila gaisa paziņoja: ”A mums būs bēbītis.” Mēs abi tā saskatījāmies…

Vēlāk Iveta man vārda dienā pasniedza dāvanu – 22. aprīlī man ir vārda diena, un viņa nenocietās un par mazuli pateica jau 21. aprīlī.

Pavisam oficiāli meitenēm paziņojām tikai savā kāzu jubilejā 19. jūnijā, kad Itālijā bijām aizgājuši svētku vakariņās,” stāsta Simsons.

Vislielāko sajūsmu izrādot tieši jaunākā meita. ”Iet pie punča klausīties, kā māsiņa aug iekšā,” gaidāmās atvases dzimumu atklāj Simsons.

Arī Simsonu ceturtajai meitai vecāki dos divus vārdus.

Mazulītei pasaulē jānāk decembra vidū, un līdz ar to meitas piedzimšana Simsonam varētu būt kā dzimšanas dienas dāvana.

Mums jau 1. septembris ? bērndārznieki gatavība ??

A post shared by Armands Simsons (@armandssimsons) on

15 komentāri