Spītējot pandēmijai: Rīgas modes nedēļas viesu smalkais stils

0 Komentāru
Spītējot pandēmijai: Rīgas modes nedēļas viesu smalkais stils
ARKADY GLUHIH

Šonedēļ galvaspilsētā notiek Rīgas modes nedēļa, kas stila gardēžus, modes profesionāļus un slavenības pulcē jau 32. reizi. Latvijas modes industrijas galvenais notikums šoruden norit īpašas piesardzības apstākļos.

Šoruden Rīgas modes nedēļa jeb ”Riga Fashion Week” atšķiras no visām iepriekšējām sezonām un tiek rīkota, ņemot vērā visus nepieciešamos drošības pasākumus. Tomēr neatkarīgi no tā modes nedēļas programma ir ne mazāk piesātināta un daudzveidīga.

Kā ierasts, Latvijas vadošie dizaineri modes nedēļā prezentē savas jaunās kolekcijas, ar kurām šoruden iespējams iepazīties ne tikai klātienes, bet arī tiešsaistes formātos.

Ceturtdien, 29. oktobrī, uz pasākuma galvenā podesta ”Hanzas peronā” jaunumus bērnu modē demonstrēja pašmāju zīmols ”Baronessa”, bet vakara turpinājumā savas jaunākās kolekcijas prezentēja dizainere Natālija Jansone un zīmols ”Katya Katya London”.

Pasākumā bija pulcējušies pašmāju modes un stila lietpratēji un populāri ļaudis. Viesu vidū bija māksliniece Ieva Bondare, dziedātāja Adriana Miglāne, uzņēmēja Svetlana Leva, modes māksliniece Dace Krieviņa-Bahmane ar vīru Rolandu un citi.

Latvijas modes industrijas galvenā notikuma pasākumi norisināsies līdz 31. oktobrim.

0 Komentāru