Spītējot nelabvēļiem, influencere Elīna Didrihsone paplašina biznesu

1 komentārs
Spītējot nelabvēļiem, influencere Elīna Didrihsone paplašina biznesu
INSTAGRAM

Viena no pašmāju ietekmīgākajām un pretrunīgāk vērtētajām influencerēm – 23 gadus vecā Elīna Didrihsone – šonedēļ nākusi klajā ar satriecošiem jaunumiem – pieņemts lēmums par sava biznesa paplašināšanu.

Kā vietnes ”Instagram” īsajos stāstos atklājuši Elīna un Nauris Didrihsoni, pāra kopīgais rūpals – apģērbu veikals ”Butterfly” – tiek pārcelts uz pašu Rīgas centru, uz Blaumaņa ielu.

”Jauns sākums, jauna elpa! Mēs nekad neapstāsimies,” saviem gandrīz 70 tūkstošiem ”Instagram” sekotāju ziņo uzņēmēja.

Līdz šim apģērbu veikaliņš atradās Krišjāņa Valdemāra ielā, bet nu tur kļuvis par šauru un kopā ar vīru Nauri pieņemts lēmums to pārcelt uz daudz ekskluzīvāku vietu pilsētas centrā.

Elīna neslēpj, ka sākotnēji šaubījusies, vai plašo un skaisto telpu īre viņiem būs pa kabatai, tomēr – ar dievpalīgu – pieņēmuši lēmumu riskēt savu biznesu pacelt jaunos augstumos.

”Es vienmēr saku, ka var labāk, vienmēr var spēcīgāk, vienmēr var tālāk,” skaidro uzņēmēja.

”Instagram” īsajos video viņa interesentus izdevusi arī virtuālā ekskursijā pa topošā veikala telpām – tur atradīšoties ne tikai zāle ar īpašu iekārtotu kases zonu un pielaikošanas kabīnēm, bet arī plaša noliktava, divas foto studijas, pakošanas telpas un biroja telpa.

Kā uzsver Elīna, jaunais telpu iekārtojums tiks veikts ne savam, bet klienšu priekam un ērtībām, un viņa cer, ka veikaliņš jaunajā vietā durvis vērs mēneša laikā.

1 komentārs