Šovu zvaigzne Elena atklāj, kā kopā ar mīļoto Gunti Veitu bauda romantiku rudenī

Šovu zvaigzne Elena atklāj, kā kopā ar mīļoto Gunti Veitu bauda romantiku rudenī
SABĪNE ZVIRBULE, SKATIES

Nākamā gada februārī trīs gadu kopā būšanu svinēs viens pretrunīgāk vērtētajiem pāriem Latvijas šovbiznesā – TV šovu zvaigzne Elena Kalicka (29) un grupas ”Credo” solists Guntis Veits (65). Laikā, kad dienas dilst un logā sitas vēji un lietus, skaistā Elena Skaties.lv atklāj, kā rudenī, ko daudzi uzskata par skaistāko un romantiskāko laiku, vairo saskaņu un romantiku savās attiecībās.

”Šis jau ir trešais rudens, kuru pavadu kopā ar Gunti, un ar viņu pat vistumšākie un drēgnākie vakari paiet pozitīvās noskaņās, jo viņš “neslimo” ar depresiju un man arī neļauj nodoties skumjām un nomāktībai,” Skaties.lv stāsta Elena.

”Pēc aktīvi pavadītas darba dienas ir tik patīkami satikt mīļoto, atnākt mājās, kopīgi pagatavot vakariņas, ieritināties segā un noskatīties kārtējo šausmu filmu vai trilleri. Diezgan bieži ejam uz kinoteātri, lai noskatītos pašas jaunākas filmas,” atklāj Elena.

Abi ar Gunti ir lieli asa sižeta filmu fani un citiem žanra cienītājiem iesaka rast iespēju noskatīties 2018. gada šausmu trilleri ”Nakts maiņa morgā” un šogad iznākušo trilleri ”Rembo: Pēdējās asinis”.

Tāpat skaistais pāris īpaši rudenī sevi labprāt palutina arī ar SPA centra apmeklējumiem.

”Nu klāt ir novembris un nav aiz kalniem arī decembris, un tas nozīmē to, ka draugu redzēšu ne tik bieži, jo māksliniekiem sāksies aktīvs pasākumu laiks,” saka šovu zvaigzne.

Nākamā gada februārī pāris svinēs trīs gadu kopdzīvi, bet janvāra nogalē sagaidāms īpašs notikums – Elena svinēs apaļo 30 gadu jubileju.

”Mēs jau esam ieplānojuši, kā svinēsim. Mēs paceļosim,” priecīgi pačukst Elena.

”Kad ir tāda iespēja, es vienmēr braucu projām, jo tikai ārzemēs es varu atpūsties no visa, no problēmām,” atzīst Elena, kura ik gadu atvaļinājumā dodas uz siltajām zemēm.

Foto: daiļā TV šovu zvaigzne Elena atgūst spēkus Grieķijā

Elenas un par viņu 35 gadus vecākā mūziķa Gunta Veita attiecībām sabiedrība uzzināja 2017. gada vasarā. Bet abu mīlasstāsts sākās jau agrāk – tā paša gada februārī – uzreiz pēc tam, kad Elena bija nofilmējusies TV3 šovā ”Precētie pret brīvajiem” un izpelnījās visai skandalozu slavu. Kad šovs tika rādīts televīzijā, abi jau bija pazīstami.

2017. gadā Elena arī kļuva par vienu no TV6 mēneša meitenēm un tieši mīļoto Gunti viņa bija izvēlējusies par savu mēneša vīrieti, kuru aicināja uz sarunu. Plašo interviju lasi šeit!