“Šoreiz pat es atkāpos” – Anna Rozīte komentē “Covid-19” izplatību Latvijā

3 komentāri
“Šoreiz pat es atkāpos” – Anna Rozīte komentē “Covid-19” izplatību Latvijā
INSTAGRAM

Laikā, kad visā Latvijā spēkā stājušies ierobežojumi, kas noteikti ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, daudziem iedzīvotājiem nākas mainīt ceļošanas plānus. No sen gaidīta ārzemju ceļojuma atteikusies arī TV raidījumu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte.

“Arī mēs atcēlām ceļojumu, kuru ļoti sen gaidījām. Lai cik ļoti manī būtu spītnieces gars (lai arī atbildības gars arī, jo es biju gatava pēc brauciena godīgi 14 dienas palikt mājās) un uzskatu, ka panika bieži vien nodara mums vairāk pāri nekā vīruss, tomēr šoreiz pat es atkāpos, jo sapratu, ka no ceļojuma tāpat nebūs dižas jēgas, jo visu laiku būs jādomā, vai tiekam normāli mājās, vai kaut kas vēl nav slēgts un tā tālāk,” vietnē “Instagram” savam atbalstītāju pulkam pavēstījusi Anna Rozīte.

Katram mākonim zelta maliņa, un arī situācijā, kad ilgāku laiku jāierobežo savas sabiedriskās aktivitātes, Anna saredzējusi daudzus plusus.

“Beidzot mēs varēsim doties pastaigās Latvijas dabā, kam pēdējos četrus mēnešos nemaz nebija laika. Beidzot es varēšu kārtīgi sakārtot māju, kas vienmēr palika plānoto, bet līdz galam neizdarīto darbu sarakstā.

Un pats galvenais, ka varēšu vairāk nedalīta laika veltīt man pašiem vistuvākajiem cilvēkiem, kas ir zelta vērtē, pats, pats svarīgākais, kas vien var būt uz šīs pasaules!

Un šis ir tāds īpašs laiks, kas mums par šo liek vēl jo vairāk aizdomāties. Dzīves ritms piebremzēs, uzliekot akcentus uz būtiskāko, kas ir mūsu dzīvēs,” raksta Rozīte.

Tāpat viņa aicina cilvēkus nebūt vieglprātīgiem un neapdomīgiem.

“Nevienam nav jaunums, ka ir jāmazgā rokas daudz un bieži, īpaši pēc publisku vietu apmeklēšanas un pirms ēšanas. Jārūpējas par savu veselību un imunitāti (nav nekāda jauna recepte, visas labi zināmas patiesības – pilnvērtīgs uzturs, fiziskās aktivitātes, kvalitatīvs miegs, uzturēšanās svaigā gaisā, prāta higiēna). Un, protams, īpaši jārūpējas par cilvēkiem, kas ir riska grupā, par mūsu senioriem.

Lai priecīgs prāts un laba veselība visiem mums!” tā Anna.
View this post on Instagram

Jā, arī mēs atcēlām ceļojumu, kuru ļoti sen gaidījām! Lai cik ļoti manī būtu spītnieces gars (lai arī atbildības gars arī, jo es biju gatava pēc brauciena godīgi 14 dienas palikt mājās) un uzskatu, ka panika bieži vien nodara mums vairāk pāri, kā vīruss, tomēr šoreiz pat es atkāpos, jo sapratu, ka no ceļojuma tāpat nebūs dižas jēgas, jo visu laiku būs jādomā vai tiekam normāli mājās vai kaut kas vēl nav slēgts utt. Apdomājot situāciju, sāku saredzēt tik ļoti daudz plusus tajā, ka tagad ilgāku laiku paliekam mājās. Beidzot mēs varēsim doties pastaigās Latvijas dabā, kam pēdējos 4 mēnešos nemaz nebija laika. Beidzot es varēšu kārtīgi sakārtot māju, kas vienmēr palika plānoto, bet līdz galam neizdarīto darbu sarakstā! Un pats galvenais, ka varēšu vairāk nedalīta laika veltīt man pašiem vistuvākajiem cilvēkiem, kas ir zelta vērtē, pats, pats svarīgākais, kas vien var būt uz šīs pasaules! Un šis ir tāds īpašs laiks, kas mums par šo liek vēl jo vairāk aizdomāties! Dzīves ritms piebremzēs, uzliekot akcentus uz būtiskāko, kas ir mūsu dzīvēs! Un lai cik es kopumā būtu mierīga par notiekošo, es neaicinu nevienu būt vieglprātīgiem un neapdomīgiem! Nevienam nav jaunums, ka ir jāmazgā rokas daudz un bieži, īpaši pēc publisku vietu apmeklēšanas un pirms ēšanas. Jārūpējas par savu veselību un imunitāti (nav nekāda jauna recepte, visas labi zināmas patiesības – pilnvērtīgs uzturs, fiziskās aktivitātes, kvalitatīvs miegs, uzturēšanās svaigā gaisā, prāta higiēna). Un, protams, īpaši jārūpējas par cilvēkiem, kas ir riska grupā, par mūsu senioriem! Lai priecīgs prāts un laba veselība visiem mums 🙏🏼❤️

A post shared by Anna Rozite ❤️ Prem Nirvana (@rozite) on

Jau ziņots, ka ārkārtējā situācija valstī izsludināta saistībā ar ”Covid-19” izplatību un būs spēkā līdz 14. aprīlim ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību.

Pasaulē ar ”Covid-19” inficējušie vairāk neka 132 000 cilvēku, no kuriem aptuveni 5000 ir miruši, liecina Pasaules Veselības organizācijas (PVO) dati.

PVO ģenerāldirektors Tedross Adhanoms Gebreiesuss 11.martā paziņoja, ka jaunā koronavīrusa uzliesmojums sasniedzis globālas pandēmijas līmeni.

3 komentāri