Smukā šovu zvaigzne Estere atklāj savus skaistumkopšanas knifiņus

7 komentāri
Smukā šovu zvaigzne Estere atklāj savus skaistumkopšanas knifiņus
Dmitrijs Suļžics/f64

Šova ”Mīlas kruīzs” zvaigzne Estere Bušmane, kura spēles laikā iekaroja uzreiz trīs puišu simpātijas, regulāri priecē fanus ar skaistām bildītēm un drosmīgi atrādījusies arī pavisam kaila. Zvaigzne atklāj Skaties.lv vienkāršus, bet iedarbīgus trikus, ar kuru palīdzību uztur sevi formā un vienmēr izskatās perfekti.

Kā Skaties.lv atklāj Estere, vasarā meiteņu, tostarp viņas, trumpis ir dabiskums.

”Vasaras laikā var mazāk izmantot kosmētiku un ļaut sejas ādai atpūsties, tādēļ no mājas izeju bez tonālā krēma. Izmantoju tikai lūpu spīdumu un ūdensnoturīgu skropstu tušu,” atklāj Estere.

Un kad vēl, ja ne vasarā palutināt savu ķermeni un ādu ar visu, ko šis gadalaiks un daba sniedz!

”Daudz laika pavadu pie ūdens, relaksējos un iegūstu dabīgu iedegumu, taču ar to daudz neaizraujos.Vasara ir laiks, kad beidzot var sevi palutināt, ļauties saulītei un siltumam, kā arī izvēlēties veselīgāku uzturu.

Cenšos pēc iespējas vairāk uzturā lietot augļus un dārzeņus.

Vienmēr pie ūdens pievienoju svaigu augļus. Mans rīta rituāls ir brokastīs apēst pusi greipfrūta.

Izvēlos arī aktīvāku dzīves veidu, braukāju ar riteni, daudz pastaigājos un arī skrienu,” to, kā izmantot visas vasaras dāvātās iespējas savā labā, atklāj ”Mīlas kruīza” zvaigzne.

Esteres kailfoto baudi TE!

Brīžos, kad gribas sevi īpaši palutināt, viņa nesteidz uz skaistuma saloniem – daudz sava izskata labā iespējams paveikt mājas apstākļos. Seju Estere labprāt palutina ar veikalā nopērkamajām maskām, bet ķermeņa ādas atjaunošanai viņai ir īpaša paštaisītā skrubja recepte.

”Kafijas biezumi, tumšā šokolāde un kokosriekstu eļļa – viss vienādās proporcijās. Gan kokosriekstu eļļu, gan šokolādi izkausē ūdens peldē. Pievieno kafijas biezumus. Iegūto masu izmanto kā ķermeņa skrubi,” izcilu recepti, ko tā vien gribas no miesas nolaizīt, atklāj Estere.

7 komentāri