Slepus apprecējusies viena no pirmajām Latvijas “influencerēm” – Agnese Kleina

1 komentārs
Slepus apprecējusies viena no pirmajām Latvijas “influencerēm” – Agnese Kleina
F64

Par precētu sievu kļuvusi mākslas centra “Zuzeum” direktore un grāmatžurnāla “Benji Knewman” radītāja Agnese Kleina. Kāzas notikušas slepenībā, un par Agneses vīru kļuvis kino eksperts Sergejs Musatovs.

Kā, atsaucoties uz žurnālu ”Santa”, vēsta izdevums ”Privātā Dzīve”, Agneses un Sergeja kāzas notikušas lielā slepenībā.

Agnese izpelnījās strauju popularitāti jaunās paaudzes vidū, pirms vairākiem gadiem Latvijā aizsākot nodarboties ar jomu, kas šobrīd ir katra otrā jaunieša sapņu nodarbe – influencēšanu.

Agneses vīrs ir projektu “Kino kults” un “Spektrs” autors Sergejs Musatovs.

Lai gan abu jauniešu profesionālā darbība saistīta ar sociālajiem tīkliem, savu privāto dzīvi un attiecības neviens no viņiem tajos nav afišējis. Lai gan Agnese ir publiska persona, uz pasākumiem viņa parasti devusies viena, arī par precībām pāris, atšķirībā no lielākās daļas mūsdienu ļaužu, nav steidzis ziņot ”Facebook”.

Kā žurnālam skaidrojusi Agnese, viņa nesaprotot sabiedrības daļu, kas savas attiecības publicē citu acīm, jo attiecības skar tikai divus cilvēkus. Māksliniece attiecības nemēdzot apspriest arī meiteņu vakaros.

Interesanti, ka šā pāra laimei pašizolācijas periods nospēlējis par labu – pāris sapratis, ka spēj viens otram neapnikt.

Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam un vēl jaunlaulātajiem ilgu un laimīgu kopā būšanu!