Zvaigžņu izvēle: dīdžejs [Ex] da Bass piedāvā savu ekskluzīvo saulesbriļļu šīs vasaras kolekciju

1 komentārs
Zvaigžņu izvēle: dīdžejs [Ex] da Bass piedāvā savu ekskluzīvo saulesbriļļu šīs vasaras kolekciju
Dīdžeja privātais arhīvs

Jau trešo gadu pašmāju zināmākais dīdžejs [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, faniem piedāvā savu ekskluzīvo koka saulesbriļļu kolekciju [EX] DA BASS COLLECTION. Šīs sezonas modeļi veidoti aktuālajā sarkanajā tonī, un jau izpelnījušies vietējo stila gardēžu atzinību.

”Mēs ar prieku un lielu entuziasmu turpinām iesākto, piedāvājot stilīgus modes aksesuārus veidotus no Latvijas koka. Manas kolekcijas modeļi ir unikāli, tos nekur citur nevar iegūt, turklāt tie vēl arvien ir ekskluzīvs roku darbs.

Prieks, ka cilvēki to novērtē un viņiem tas patīk! Pāris jaunās saulesbrilles savus īpašniekus atrada neilgi pēc tam, kad pirmās to bildes parādījās manos sociālo tīklu profilos,” Skaties.lv stāsta dīdžejs.

Foto: izvēlies savu modeli no jaunās kolekcijas!

Arī 2017. gada vasaras modeļus radījis uzņēmums ”Max Supreme”. Tā kā viena no šīs vasaras top krāsām un arī paša dīdžeja viena no mīļākajām krāsām ir sarkana, tad šīs sezonas ”Red” modeļu: ”He”, ”She” un ”Uni” rāmji ir radīti no sarkanā krāsā tonēta oškoka.

Foto: zvaigznes izvēlas [Ex] da Bass kolekcijas saulesbrilles

“Arī ”Red” kolekcijas rāmjos ir iestrādāts [EX] simbols, kas ir šīs kolekcijas pazīšanās zīme, kā arī mans autogrāfs. Komplektā nāk pavisam jauna dizaina sarkans koka maciņš un lēcu tīrāmā drāniņa.

Esam padomājuši ne tikai par rāmjiem, bet arī par lēcu dažādību – tās šoreiz ir spoguļlēcas, ir arī ar gradālo tonējumu, turklāt tās vēl arvien ir ar pilnu ultravioleto staru aizsardzību.

Vēl joprojām aktuāla ir arī pagājušās vasaras ”Black” kolekcija – šīs kolekcijas saulesbrilles ir mūziķiem Laurim Reinikam un Normundam Rutulim, atraktīvajam dziedātājam un šovmenim Roberto Meloni, autosportistam Reinim Nitišam un citām sabiedrībā zināmām personām,” stāsta [Ex] da Bass.

Plašāka informācija par [EX] DA BASS COLLECTION Red pieejama dīdžeja ”Facebook” profilā.

1 komentārs