Žizele Bundhena asarām acīs atvadās no modeles gaitām

Komentāri
Žizele Bundhena asarām acīs atvadās no modeles gaitām
Foto: Scanpix

Ar skaļām ovācijām un asarām acīs noslēgusies modes skate Sanpaulu pilsētā Brazīlijā, kurā pēdējo reizi uz mēles kāpa slavenā brazīliešu skaistule Žizele Bundhena (Gisele Bündchen). Pasaulē pelnošākā modele pametusi darbu, atrodoties slavas virsotnē.

Pēc desmit gadus ilgas žilbinošas karjeras brazīliešu modele Žizele Bundhena pēdējo reizi defilēja modes nama Colcci skatē Sanpaulu.

Uz skati bija ieradušies Bundhenas draugi un tuvinieki, arī vīrs, amerikāņu futbolists Toms Breidijs.
Slavenā brazīliete izlēmusi pamest modeles gaitas pašā slavas zenītā. Pēc Forbes aprēķiniem, viņa astoņus gadus pēc kārtas ir pasaulē vislabāk apmaksātā modele. Pērn Bundhenas ienākumi sasniedza 47 miljonus dolāru. Tiesa, kamēr citur pasaulē blondā skaistule tiek raksturota ar vārdu bagātākā, Brazīlijai viņa ir pati labākā. Colcci skates apmeklētāji atzīst, ka viņiem šī diena ir ļoti bēdīga.

Emocijas neslēpa arī pārējās modeles, kas pēc oficiālās Colcci skates uz mēles kāpa T kreklos ar Bundhenas attēliem. Viņām vēlāk pievienojās arī pati Žizele, kuras vārdu skaļi, stāvot kājās, skandināja publika.

Bundhena pilnībā no starmešu gaismas nepazudīs. Lai gan viņa izlēmusi turpmāk savu laiku veltīt ģimenei, viņa plāno piedalīties arī reklāmas fotosesijās.

Lasi vēl