2 komentāri
Zināmi ”Summer Rap Battle” pirmo dueļu dalībnieki; pieteikšanās rīmju cīņai turpinās
Publicitātes attēls

Jau piektdien, 2. jūnijā, Vecrīgas bārā ”Paldies Latiņam” sāksies vasaras lielākās rīmju cīņas ”Summer Rap Battle”, kurā spēkiem mērosies jaunie repa un hiphopa izpildītāji. Pieteikšanās rīmju cīņu otrajam posmam turpināsies līdz 6. jūnijam.

Izlozē noskaidrots, ka pirmajā kārtā sacentīsies pieci pāri: Kīts Kali pret 40 cent, Bacis pret Teiloru, Zoriks pret Elementu, Toms Dolmatovs pret Krisīti un Lucifers pret #Y#B.

Nozīmīga būs skatītāju klātbūtne, jo tieši viņu ovācijas noteikts, kurš no dueļa dalībniekiem iegūs tiesības piedalīties ”Summer Rap Battle” pusfinālā. Pasākums būs bez ieejas maksas.

Pirmās cīņas tēmas ir ”Kas tu esi?” un ”Vēlēšanas”.

Atklāšanas pasākumu vadīs un jaunos talantus iedvesmos Latvijas hiphopa meitene VIŅA. Vakara gaitā ap priekšnesumiem priecēs deju grupa “Red Rose Lady Studio”.

Pieteikšanās ”Summer Rap Battle” otrajai kārtai turpināsies līdz 6. jūnija plkst 12:00.

9. jūnijā notiks otrā cīņa, 16. jūnijā gaidāms pusfināls, bet 30. jūnijā – lielais fināls.

Foto: Publicitātes attēls

Esi jauns hiphopa talants? Piesakies Latvijas lielākajām rīmju cīņām un kļūsti par īstu zvaigzni!

Jau ziņojām, bārs ”Paldies Latiņam” sadarbībā ar Skaties.lv izsludinājis Latvijas jauno reperu rīmju cīņas jeb pirmo ”Summer Rap Battle”, kurā aicināts piedalīties ikviens pilngadību sasniegušais repa vai hiphopa censonis.

Viss, kas tev nepieciešams, ir talants un vēlme to beidzot parādīt plašākai publikai, kā arī jābūt vismaz 18 gadus vecam. Dalība konkursā ir bez maksas, taču var vainagoties ar plašu popularitāti un lieliskām balvām.

Balvā – iespēja ierakstīt dziesmu profesionālā skaņu studijā ”MicRec”. Taču tā ir tikai viena no daudzajām balvām, kas tiks dalībniekiem. Konkursa ģenerālsponsori ir interneta lielveikals ”Nuko.lv” un ”Tribaltic.lv”; skatītāju simpātiju balvu nodrošina ”Polar Monkey”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl