Komentāri
Zināmas gada izgāšanās kino industrijā jeb lielākie zaudētāji Holivudā
Foto: EPA/ LETA

Džordžs Klūnijs, Džonijs Deps un Zaks Efrons ir starp Holivudas spožākajām zvaigznēm, taču šogad viņi ir arī starp lielākajiem zaudētājiem. Kā liecina žurnāla Forbes aprēķini – viņu filmām šogad nav veicies tik spoži, kā cerēts.

Gada lielākie tītari – tā Forbes sauc Džordžu Klūniju, Džoniju Depu un Zaku Efronu, kam piebiedrojas arī Bredlijs Kūpers, Šons Pens un Bils Marejs. Vislielāko izgāšanos finansiālā ziņā piedzīvojusi Bila Mareja komēdija Rock The Casbah, kas izmaksājusi 15 miljonus dolāru, bet tās kases ieņēmumi ir vien nepilni 3 miljoni dolāru.

Šona Penna trilleris The Gunman izmaksāja 40 miljonus dolāru, taču tam neizdevās piesaistīt plašas skatītāju masas un kopš martā piedzīvotās debijas tas nopelnījis vien 10,7 miljonus dolāru.

Pat Džordžs Klūnijs nespēja izglābt futūristisko vasaras filmu Tomorowland. Tās izdevumi, neskaitot mārketinga izmaksas, bija 190 miljoni dolāru, taču kases ieņēmumos iegūti vien 209 miljoni dolāru.

Par spīti slavenu aktieru ansamblim, kurā ietilpa Bredlijs Kūpers un Emma Stouna, komēdija Aloha, kas izmaksāja vairāk nekā 26 miljonus dolāru, spēja nopelnīt vien 37 miljonus.

Astoto vietu Forbes neveiksmīgāko filmu sarakstā ieņēma elektroniskās deju mūzikas filma Mēs esam tavi draugi, bet desmitnieku noslēdz Džonija Depa Mortekajs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl