Žerārs Depardjē autobiogrāfijā atklāj noziedzīgo pagātni

0 Komentāru
Žerārs Depardjē autobiogrāfijā atklāj noziedzīgo pagātni
Foto: APF/ Scanpix

Franču aktieris Žerārs Depardjē izdevis autobiogrāfiju, kurā atklāj skandalozus faktus no savas dzīves, piemēram, ka jaunībā bijis žigolo un zadzis rotaslietas no nesen apglabātu cilvēku kapiem, vēsta kino industrijas žurnāls The Hollywood Reporter.

Depardjē memuāru nosaukums ir Ca s’est fait comme ca (Tā tas bija). Tajos viņš atklāj, ka pusaudža gados esot strādājis par žigolo. “Es zināju, ka patīku homoseksuāļiem,” teikts jauniznākušajā grāmatā. “Es prasīju no viņiem naudu.”

Depardjē atzina, ka dažkārt esot mēdzis savus klientus aplaupīt. “20 gadu vecumā es biju likumpārkāpējs. Dažus no viņiem es piekāvu un aizbēgu ar visu naudu, kas viņiem bija,” atklāj franču aktieris, kas iemantojis skandalozu slavu.

Depardjē pabijis cietumā par automašīnas zādzību. Viņš arī zadzis rotaslietas un apģērbu no mirušajiem, kas nesen tikuši apglabāti.

Nozīmīga daļa grāmatas atvēlēta Depardjē izslavētajai dzeršanas kārei. Aktieris nesenā intervijā lielījās, ka dienā izdzerot aptuveni 14 grādīgo dzērienu pudeles. Viņš neesot alkoholiķis, taču tādā veidā noslāpējot fobijas, kas viņu nomoka. “Esmu apsēsts ar sava ķermeņa trokšņiem – sirds dauzīšanos, vēdera gurguļošanu, locītavu krakšķēšanu,” atzīst Depardjē. “Tā ir kļuvusi par fobiju. Ja viesnīcā esmu viens, man jādzer, lai to nedzirdētu un nesajuktu prātā. Es nespēju gulēt, ja vien neesmu pavisam piedzēries.”

Franču aktieris arī raksta par Krievijas pilsonības pieņemšanu, lai izvairītos no augsto nodokļu maksāšanas Francijā. Dzimteni viņš nodēvēja par “derdzīgu nekārtību”, kā arī apgalvo, ka pēc aizbraukšanas no valsts telefonsarunā ar prezidentu Fransuā Olandu esot dusmās uzkliedzis: “Vai tagad tu esi apmierināts?”

Bieži pieminēts ir Krievijas prezidents Vladimirs Putins, ar kuru Depardjē sadraudzējās 2008.gadā. Abi vīrieši esot sapratuši, ka viņiem ir daudz kopīga. “Mēs abi varējām kļūt par bandītiem,” teikts grāmatā. “Man šķiet, ka Putinam patika mana huligāniskā personības daļa. Fakts, ka dažkārt mani dzērumā nācies piecelt no ietves.”

0 Komentāru