Komentāri
Žerārs Depardjē autobiogrāfijā atklāj noziedzīgo pagātni
Foto: APF/ Scanpix

Franču aktieris Žerārs Depardjē izdevis autobiogrāfiju, kurā atklāj skandalozus faktus no savas dzīves, piemēram, ka jaunībā bijis žigolo un zadzis rotaslietas no nesen apglabātu cilvēku kapiem, vēsta kino industrijas žurnāls The Hollywood Reporter.

Depardjē memuāru nosaukums ir Ca s’est fait comme ca (Tā tas bija). Tajos viņš atklāj, ka pusaudža gados esot strādājis par žigolo. “Es zināju, ka patīku homoseksuāļiem,” teikts jauniznākušajā grāmatā. “Es prasīju no viņiem naudu.”

Depardjē atzina, ka dažkārt esot mēdzis savus klientus aplaupīt. “20 gadu vecumā es biju likumpārkāpējs. Dažus no viņiem es piekāvu un aizbēgu ar visu naudu, kas viņiem bija,” atklāj franču aktieris, kas iemantojis skandalozu slavu.

Depardjē pabijis cietumā par automašīnas zādzību. Viņš arī zadzis rotaslietas un apģērbu no mirušajiem, kas nesen tikuši apglabāti.

Nozīmīga daļa grāmatas atvēlēta Depardjē izslavētajai dzeršanas kārei. Aktieris nesenā intervijā lielījās, ka dienā izdzerot aptuveni 14 grādīgo dzērienu pudeles. Viņš neesot alkoholiķis, taču tādā veidā noslāpējot fobijas, kas viņu nomoka. “Esmu apsēsts ar sava ķermeņa trokšņiem – sirds dauzīšanos, vēdera gurguļošanu, locītavu krakšķēšanu,” atzīst Depardjē. “Tā ir kļuvusi par fobiju. Ja viesnīcā esmu viens, man jādzer, lai to nedzirdētu un nesajuktu prātā. Es nespēju gulēt, ja vien neesmu pavisam piedzēries.”

Franču aktieris arī raksta par Krievijas pilsonības pieņemšanu, lai izvairītos no augsto nodokļu maksāšanas Francijā. Dzimteni viņš nodēvēja par “derdzīgu nekārtību”, kā arī apgalvo, ka pēc aizbraukšanas no valsts telefonsarunā ar prezidentu Fransuā Olandu esot dusmās uzkliedzis: “Vai tagad tu esi apmierināts?”

Bieži pieminēts ir Krievijas prezidents Vladimirs Putins, ar kuru Depardjē sadraudzējās 2008.gadā. Abi vīrieši esot sapratuši, ka viņiem ir daudz kopīga. “Mēs abi varējām kļūt par bandītiem,” teikts grāmatā. “Man šķiet, ka Putinam patika mana huligāniskā personības daļa. Fakts, ka dažkārt mani dzērumā nācies piecelt no ietves.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl