3 komentāri
Zeltiņš ticis pie svarīgas lomas ”Dvēseļu putenī”; FOTO no filmas tapšanas
Publicitātes foto

Sākusies filmēšana vēsturiskajai Latvijas kara filmai ”Dvēseļu putenis”, kurā pie būtiskas lomas ticis arī populārais šovmenis Renārs Zeltiņš. Kā filmas veidotāji pastāstīja portālam Skaties.lv, viņš filmā atveidos strēlnieku Spilvu.

Filmas pirmo ainu uzņemšanā, kas ilgs līdz 4. jūnijam, iesaistīsies 29 aktieri un aptuveni 750 masu skatu dalībnieki.

”Dvēseļu putenis” filmēšana atklāta ar strēlnieku iesaukšanas ainām, jauniesaukto fotografēšanos un skolas balles ainām Rīgas Latviešu biedrības namā. Tas arī vēsturiski ir bijis viens no pirmajiem strēlnieku iesaukšanas punktiem.

Strēlnieku iesaukšanas punkta ainu filmēšanā piedalījies arī šovmenis Renārs Zeltiņš.

”Renāra Zeltiņa loma ir visai svarīga – strēlnieks Spilva ir viens no filmas galvenā varoņa Artūra (atveido Oto Brantevics – red.) paziņām. Kopumā filmēšanas laukumā Zeltiņš pavadīs 11 dienas,” portālam Skaties.lv atklāj filmas ”Dvēseļu putenis” sabiedrisko attiecību vadītāja Eva Mežīte.

Foto no filmēšanas laukuma

Jau ziņots, ka filmā ”Dvēseļu putenis” galveno aktieru vidū ir vairāki Latvijā plaši zināmi profesionāļi – Vilis Daudziņš, Ivars Krasts un Gatis Gāga, Mārtiņš Vilsons, Rēzija Kalniņa, Raimonds Celms, Jēkabs Reinis, Ieva Florence un citi. Lielu interesi par piedalīšanos filmas tapšanā izrāda Latvijas iedzīvotāji – masu skatiem pieteikušies vairāk nekā 500 brīvprātīgo.

TOP komentāri

  • + eu
    +1 +1 0

    + eu

    Kur tad Vītols? Pats tik vien izlielījās, bet laikam tik vien ,,derīgs,, ka tikai masu skatos iebāzts zīmēties? :D
  • Burve
  • Didzis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl