Zeltiņas vaigi un apakšdelmi plīvo vējā

Komentāri

Aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa šonedēļ, par spīti bailēm no augstuma, ļāvusies īpaši ekstrēmam piedzīvojumam – viņa, viesojoties Dubaijā, izmēģinājusi skaidaivingu.

”Ekstrēmas bailes no augstuma jeb akrofobija ir aptuveni pieciem procentiem visas cilvēces. Kopš bērnības es lēni un pakāpeniski esmu sevi pieradinājusi pie aizvien lielākiem augstumiem, bet šodienas piedzīvojums bija lielākais izaicinājums, kādu esmu piedzīvojusi. Bet tas bija tā vērts,” sociālajos tīklos lepojas Zeltiņa.

”Ņemot vērā manas paniskās bailes no augstuma, es pati tās neuzveiktu. Man palīdzēja, par ko paldies!” savu draugu un atbalstītāju suminājumiem par paveikto komentāros Facebook atbild aktrise un rotu dizainere. ”Redzēt savus vaigus un apakšdelmus plīvojam vējā arī ir ko vērts!” viņa papildina, norādot, ka diezin vai otrreiz kā tādu darītu, bet visus asu izjūtu cienītājus viņa aicina skaidaivingot tieši Dubaijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl