Zeltiņa, apciemojot mīļoto Emirātos, viesojas Varavīksnes šeiha kāzās

0 Komentāru
Zeltiņa, apciemojot mīļoto Emirātos, viesojas Varavīksnes šeiha kāzās
Foto: Edijs Pālens, LETA

Aktrise Agnese Zeltiņa (42) šovasar pirmo reizi viesojās Apvienoto Arābu Emirātos, apciemojot savu mīļoto vīrieti Rūdolfu Bremani (31), kurš tur vada Latvijas vēstniecību, raksta žurnāls Privātā Dzīve. Aktrise ciemošanās laikā apmeklēja arī kādu īpašu pasākumu.

”Beidzot noķēru vasaru aiz astes,” žurnālam Privātā Dzīve atklāj aktrise. ”Biju gan galvaspilsētā Abū Dabī, gan Dubaijā. Katru dienu peldēju Persijas jūras līcī un izbaudīju sauli. Ģimenes ārste teica, ka man nepieciešama krietna deva D vitamīna. Tas tad ar sauli tur bija atliku likām. Arī plus 38 grādu karstums man nekādu diskomfortu neradīja,” atklāj A. Zeltiņa.

Aktrises drauga dzīvoklis galvaspilsētā atrodas vienā no daudzajiem debesskrāpjiem, no kurienes paveroties fantastisks skats. Pretī ir Empire Palace, kur tika filmēta Sekss un lielpilsēta.

Aktrise stāsta, ka uz Emirātiem, visdrīzāk, turpmāk dosies regulāri, tādēļ svarīgi saprast, ar kādu kultūru darīšana. Aktrise arābu dzīvi un tradīcijas iepazīst caur grāmatām.

Iepriekšējās viesošanās laikā Emirātos A. Zeltiņa bijusi lieciniece arī kādam īpašam notikumam, proti, aktrise kopā ar mīļoto vīrieti piedalījusies Varavīksnes šeiha kāzās. Viņš ir arābu šeihs, kas licis uzbūvēt pasaulē lielāko auto Jeep ar četrām guļamistabām un nokrāsot visus savus septiņus mersedesus katru savā varavīksnes krāsā.

”Esmu vadījusi daudz dažādu pasākumu, bet kaut ko tādu vēl nebiju redzējusi. Skaistums un vērienīgums nav vārdos aprakstāms. No tā aizrāvās elpa! Kāzas notika milzīgā izstāžu centra hallē. Gluži kā 1000 un viena nakts pasakās. Diemžēl nedrīkstēja nevienu fotogrāfiju uzņemt. Jo telefoni pie ieejas svinību vietā bija jānodod glabāšanā. Kāzu viešņas bija tikai sievietes. Bija vairāk nekā simt galdu, pie katra 15 sievietes – jaunās sievas radinieces, draudzenes un arī visu vēstniecību, kas Abū Dabī ir vismaz 10, pārstāves. Biju ārkārtīgi laimīga par šādu iespēju pārstāvēt Latviju un iekļūt slēgtā pasākumā,” Privātajai Dzīvei klāsta A. Zeltiņa.

0 Komentāru