4 komentāri
Zelta padomi vīriešiem! Latvijas skaistākais puisis atklāj lieliskā auguma noslēpumu
Foto no Matīsa privātā arhīva

”Jo grib labāk izskatīties, jo vairāk jāstrādā. Tas dod rezultātu, ko visiem gribas, bet ne visi gatavi ieguldīt laiku un pūles,” sarunā ar portālu Skaties.lv saka titula ”Misters Latvija 2016” ieguvējs Matīss Pastars. 22 gadus vecais koknesieties  sniedz padomus Latvijas vīriešiem.

Pagājušajā nedēļā atgriezās no viena no prestižākajiem vīriešu skaistumkonkursiem ”Mr. International”. Lai arī uz savu startu un rezultātā iegūto devīto vietu Matīss raugās dalītās jūtām – no vienas puses, apzinās, ka startējis kopā ar profesionāļiem modeļiem, bet no otras puses, pats cerējis uz augstāku rezultātu finālā – Matīss neizslēdz iespēju turpmāk savu dzīvi saistīt ar šovbiznesu. Pēc konkursa viņš nemaz nedomā palaisties slinkumā un turpinās savu ķermeni uzturēt tonusā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Matīsa viens no hobijiem ir sports, turklāt ar sportu puisis nodarbojas ļoti plaši – bērnībā aizrāvies ar vieglatlētiku, vēlāk līdzi ”pieķēris” arī treniņus sporta zālē, futbolu, basketbolu, trenējies arī cīņas sportā. Tieši plašās izpausmes sportā viņam palīdzējušas iegūt un uzturēt tik lielisku augumu.

Matīss uzsver, ka lieliskai formai ar sportu vien nepietiek.

Foto no Matīsa privātā arhīva

”Būtiskas pārmaiņas dod ikdienas uzturs, kas paredz gan diētu, gan vispār sekot līdzi tam, ko tu ēd.

Bet vislielāko rezultātu dod daudzās ieguldītās stundas, svīstot sporta zālē. Tas dod rezultātu, ko visiem gribas, bet ne visi gatavi ieguldīt laiku un pūles,” norāda Matīss. Viņa plānos, protams, ir tādu augumu turpināt uzturēt.

Ekskluzīva intervija ar Matīsu uzreiz pēc atgriešanās no ”Mr. International”

Vīriešiem, kuri apņēmušies spert pirmo soļus sporta zāles virzienā, Matīss iesaka mazāk paļauties uz nereti internetā pieejamo maldinošo informāciju par treniņu sarežģītību, bet vienkārši iet un darīt.

Titula ”Misters Latvija 2016” ieguvējs Latvijas vīriešus aicina būt tiem, kas viņi ir, un būt pašpārliecinātiem.

”Nemēģināt citu acīs izskatīties labākam un tēlot, kas viņš nav. Galvenais ir būt pašam un nedomāt, nesatraukties par to, ko citi par viņu varētu domāt.

Protams, ar sevi ir jāstrādā. Viss prasa darbu – gan labs augums, gan ass prāts. Vīrietim svarīgs faktors sabiedriskajā dzīvē ir arī spēt labi runāt,” vīriešu iedvesmo Matīss Pastars.

Foto: Matīsa gaitas Taizemē

TOP komentāri

 • Vārds pa vārdam
  0 0 0

  Vārds pa vārdam

  Cik mīļi tomēr, ka mammai savs dēls ir visskaistākais :) Man, piemēram, liekas ļoti sirsnīgi, ka mamma tā par savu puiku saka. Super! Vajag savus bērnus audzināt ar pārliecību par sevi :)
 • Olga
  0 0 0

  Olga

  Par gaumi nestīdas. Tomēr ir objektīvs fakts, kas viņu ļauj par tādu dēvēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl