Komentāri

Līdz gada beigām reizēm šķiet, ka jāpaspēj vairāk, nekā pirms tam visos mēnešos kopā. Šis laiks it īpaši mūziķiem ir īpaši svarīgs, jo pienākusi kārta arī viņiem pieteikt savus veikumus Latvijas gada mūzikas balvā Zelta Mikrofons. Grupa Flame & The Rolltones ar savu albumu “Road trip” piesakās uzreiz divās kategorijās – Labākais albums un Labākā debija.

Grupas Flame & The Rolltones solists ir izbijušais “fabrikants” jeb realitātes šova Talantu fabrika dalībnieks Flame jeb īstajā vārdā Atis Zviedris. Tā radusies 2006. gada vasarā, kad populārā kafejnīcā, iepretim Latvijas Mūzikas akadēmijai, kopā sanāca četri mūziķi – Uģis Eihvalds, Valters Sprūdžs, Jānis Lācis un jau pieminētais Atis. Pēc neskaitāmām kopmēģinājumu sesijām dažādos diennakts periodos un desmitiem litru kafijas, tika ielikts labs pamats turpmākajai darbībai.

Grupas oriģinālmateriālā sadzirdamas ietekmes no kantrī, blūza, folkmūzikas, roka un pat gospeļmūzikas, taču vienā vārdā grupas oriģinālmūziku vislabāk raksturo Americana.
Sākotnēji ansamblis spēlēja dažādu populāru dziesmu kaverversijas, bet 2013. gadā tika uzsākts darbs pie oriģinālmateriāla. 2014. gada oktobrī tika izdots debijas albums Road Trip, kas guvis lielu klausītāju un mūzikas kritiķu atzinību, un uzskatāms par pirmo Americana albumu, kas izdots Latvijā. Pirmais radio singls Better Way kā albuma priekšvēstnesis tika izdots 2014. gada augustā.

Interesanti, ka grupai ir izdevies saglabāt nemainīgu sastāvu jau astoņus gadus un gada laikā no idejas par oriģinālmūzikas rakstīšanu nonākt pie rezultāta – ierakstīts debijas albums, kuru atzinīgi novērtē gan mūzikas mīļotāji, gan kritiķi. Rodas sajūta, ka lielākie panākumi grupai vēl tikai priekšā. Mūziķi sevi pieteikuši divās kategorijās – Labākais albums un Labākā debija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl