”Zelta kruīza” noslēdzošā epizode! 10 balles no 10 – Renārs Zeltiņš Rīgā atgriežas ar šiku

0 Komentāru

Pēc piedzīvojumiem bagātas ekskursijas pa Stokholmas ielām visiem labi zināmais šovmenis Renārs Zeltiņš gatavs atkal ķerties klāt saviem pienākumiem un kruīza vadītāja ampluā parūpēties par ”Tallink” kuģa ”Romantika” pasažieru labklājību un izklaidēm.

Atpakaļceļu uz Rīgu Renārs sāk, izvadājot speciāli organizētā ekskursijā pa komandtiltiņu kruīza laimīgos pasažierus, kuriem bija ne tikai iespēja aplūkot, kā tad tiek vadīts iespaidīgais ”Tallink” kuģis ”Romantika”, bet arī nofotografēties ar šarmanto kruīza vadītāju.

Pēcāk kruīza vadītājs ķērās klāt prasīgākās publikas izklaidēšanai, proti, devās uz ”Romantika” klāja esošo ”Lotes ciematu”, lai pārliecinātos, ka bērniem viss ir labi un uz kuģa valda mazo pasažieru neviltots prieks. ”Lotes ciematā”, kur izklaides programma bērniem ir plaša, Renārs kopā ar bērniem pat paguva ”izpeldēties” bumbu baseinā.

Vēl pirms kuģis atgriezās Rīgā, Renārs paguva arī apskatīt kuģa ”Romantika” motora telpas, ko viņam laipni izrādīja tie profesionālie ”Tallink” kolēģi, kuri uz klāja varbūt sastopami retāk. Kuģa tehniskās telpas tiešām izskatās iespaidīgas.

Kā norāda Renārs, atpakaļceļš vienmēr šķiet īsāks – kuģis ”Romantika” jau atkal piestāj Rīgas ostā, un šis ”Zelta kruīzs: Rīga–Stokholma” nu ir galā. Renārs Zeltiņš ar saviem pienākumiem tika galā godam, un šo kruīzu novērtēja ar 10 ballēm no 10.

Ar šo nekas nebeidzas – ”Tallink” kruīzi turpinās, un jau nākamais ”Zelta kruīzs: Rīga–Stokholma” var būt tavējais! Laimīgajās stundās kopā ar Tallink.

Visu Renāra Zeltiņa ”Zelta kruīzu: Rīga–Stokholma” vari noskatīties šeit.

0 Komentāru