Žannas Friskes dzīve faktos un bildēs

Komentāri
Žannas Friskes dzīve faktos un bildēs
Foto: Scanpix

Otrdienas rītā pasauli pāršalca sēru vēsts – tikai 40 gadu vecumā pēc ilgstošas cīņas ar vēzi mūžībā aizgājusi krievu dziedātāja un aktrise Žanna Friske.

Jau kopš bērnības dziedātāja aizrāvās ar mākslām, viņai piemita talants baleta dejā un ritmikā. Pēc vidusskolas beigšanas dziedātāja iestājās Maskavas Universitātē, lai studētu žurnālistiku, bet drīz vien studijas pameta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Friske bija precējusies ar dziedātāju un TV personību Dmitriju Šepeļevu. 2013. gada 7. aprīlī Maiami, Floridā pāris pasaulē sagaidīja savu pirmdzimto, puisēnu Platonu.

Savu muzikālo karjeru dziedātāja sāka grupā Bļestjašije (Блестящие) 1996. gadā. Tajā viņa darbojās septiņus gadus. Solokarjeras laikā Friske allaž piesaistījusi pastiprinātu preses uzmanību.

Pasaules mēroga atpazīstamību aktrise izpelnījās ar lomām filmās Night Watch un Day Watch, kurā viņa atveidoja Alisi Donnikovu.

Ne reizi vien Friske gozējusies uz dažādu glancēto preses izdevumu vākiem, tostarp žurnālos Penthouse, Maxim un Elle.

Pērnā gada janvārī ar sociālo tīklu palīdzību dziedātāja pasaulei atklāja, ka viņai ir atklāts vēzis. Vēlāk žurnālisti atklāja, ka viņai konstatēts smadzeņu vēzis jau ceturtajā stadijā. Turklāt ārsti diagnozi noteikuši vien divus mēnešus pirms bērniņa laišanas pasaulē. Lai arī mediķi Friskei ieteica nekavējoties sākt ķīmisko terapiju, viņa no tās atteicās, lai pasaudzētu vēl nedzimušo bērnu.

Lai arī Friskes slimības ārstēšanā tika iesaistīti labākie ASV ārsti, dziedātājai tā arī neizdevās pilnībā atlabt, un 15. jūnijā viņa pameta šo pasauli vien 40 gadu vecumā.

FOTO

Žannas Friskes daiļrade

Lasi vēl