Žaklīna Cinovska uzskata, ka bēgļi Latvijā savairosies kā truši un radīs apdraudējumu valstij

Komentāri
Žaklīna Cinovska uzskata, ka bēgļi Latvijā savairosies kā truši un radīs apdraudējumu valstij
Foto: LETA

Par pēdējo nedēļu aktuālāko jautājumu kļuvusi bēgļu uzņemšana Latvijā. Viedokli pauduši teju visi politiķi, nu pienākusi kārta arī izklaides industrijas pārstāvjiem.

Savā sociālā tīkla Facebook.com kontā skarbus vārdus bēgļu jautājumam veltījusi TV producente Žaklīna Cinovska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Nu, johaidī, cik var ļauties naivismam par bēgļiem?! Tas tak sen jau skaidrs, ka tas ir tikai BIZNESS!! Izmanīgi ļautiņi izdomājuši, kā aiz skaļiem Eiropas humānisma lozungiem un labākas dzīves solījumiem savākt no nabaga melnīšiem pa 3 tūkstošiem eiro no katra un apelēt pie rietumu demokrātijas, humānisma un tā tālāk… lai šis rūpals rullētu!

Sareiziniet paši bēgļu skaitu ar viņu samaksu!

Protams, “atpogāts” tiek visiem policajiem, carabanjeriem, “aboltiņmerkelujenkeriem”… (par to jau, protams neviens nerunā! Kušs…) A, tautas tik “cepās” un vaimanā par demogrāfiju un visādām citām bāleliņu lietām.

Kā skanēja tas teksts mūsu klasiskajā latviešu filmā no vēsturnieces mutes: “Pareizi viens vēsturnieks teica – Krievija tatāru-mongoļu jūgu izturēja, bet Latvija zem čangaļu spiediena sabruks…”

Joks, protams, bet turpinot domu, gan jau mēs arī tos 250 cilvēkus izturēsim, lai arī viņi vairosies kā truši (piedošanu), bet diez vai mūsu nāciju tik ļoti nu ietekmēs. Izņemot, protams, ja šīs kvotas netiks atkal un atkal palielinātas. Kas tā arī, visticamāk, nākotnē diemžēl būs, jo apetīte arī naudas saņemšanā tik aug, jo lieta jau paliek tomēr tā pati, tas ir:

Just business! That’s all.

Neatceros, kur lasīju, kurai valstij pietika pašlepnuma uz šā nehumānā nosodījuma āķa neuzrauties?! Viņi vienkārši pārsēdināja visus šos bēgļus drošākās laivās un aizsūtīja atpakaļ!

Bet nu kurš tad atteiksies no papildus $$$$, skaisti vicinot humānisma un demokrātijas karogu. Un daži vēl iemanās paspīdēt ar salīdzinājumiem par mūsu bēgļiem kara laikā.

Tādā gadījumā Eiropai vajadzētu pārcelt VISUS Āfrikas iedzīvotājus uz Eiropu. Ar visām ciltīm, jurtām un kanibālismiem un citiem viņiem vien piemītošajiem gadsimtos izveidojušajiem dzīves veidiem. Jo tas tak ir tik nehumāni pieļaut, ka citur ļautiņi tāaaaaa dzīvo.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl