Komentāri

No piektdienas, 7. novembra, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt šausmu filmu meistara Kevina Greuterta jaunāko veikumu – filmu Džezabella (Jessabelle).

Filmas centrā ir Džezabella, kurā, atgriežoties savās bērnības mājās Luiziānas štatā, lai atveseļotos no auto negadījumā gūtajām traumām, nonāk aci pret aci ar ellē ilgi mocītu garu, kurš sen ir gaidījis Džezabellas atgriešanos un neļaus viņai izbēgt no šausmām…

Šausmu filmu Džezabella ir režisējis filmas Zāģis 3D režisors Kevins Greuterts. Lomās – Sāra Snūka (Dusošā skaistule), Marks Vebers (Skots Pilgrims pret pasauli un Salauztie ziedi), Džoela Kārtere (Amerikāņu pīrāgs 2), Deivids Enrdjūss (Pasaules karš Z, Terminators 3 un Cīņas klubs), Ambera Stīvensa (Džampstrīta 22, Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks) un Ana de la Reguera (Kovboji un citplanētieši).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl