Komentāri
Viterspūna un Kidmena filmēsies Alijas Makbīlas scenārista veidotā seriālā
Foto: EPA, AFP/ LETA

Oskara balvas laureātes Rīsa Viterspūna un Nikola Kidmena spēlēs jaunā televīzijas seriālā, kuru veidojis populārā komēdijseriāla Ally McBeal (Alija Makbīla) scenārists Deivids Kellijs.

Gaidāmais seriāls veidots pēc austrāliešu rakstnieces Liānas Moriartijas grāmatas Big Little Lies motīviem par trim mazu bērnu mātēm, kuras tiek iepītas mīklainas slepkavības izmeklēšanā.

Trešās galvenās lomas tēlotāja vēl nav atrasta.

Viterspūnas un Kidmenas producentu kompānijas Pacific Standard un Blossom Films gada sākumā centās iegūt tiesības ekranizēt Moriartijas romānu pilnmetrāžas filmā.

Abas aktrises darbosies gaidāmajā seriālā kā producentes.

Kino industrijas žurnāls The Hollywood Reporter vēsta, ka seriāls ticis piedāvāts vadošajiem televīzijas kanāliem un video straumēšanas pakalpojumam Netflix.

Viterspūnas pēdējā televīzijas loma bija 2000. gadā kulta seriālā Friends (Draugi), kurā viņa atveidoja Dženiferas Anistones atveidotās varones māsu Džilu. Viņa ierunājusi lomas animācijas seriālos King of the Hill (Varenais Hils) un The Simpsons (Simpsoni).

Savukārt Kidmena karjeras sākumā spēlēja vairākos populāros austrāliešu seriālos, tostarp A Country Practice un Five Mile Creek.

Pēdējos gados arvien vairāk kinozvaigžņu izmēģinājuši spēkus televīzijas seriālos. To vidū ir Kevins Speisijs, Billijs Bobs Torntons, Halle Berija, Mārtins Šīns, Aleks Boldvins, kā arī Metjū Makonehijs un Vudijs Harelsons, kuri tēloja galvenās lomas kritiķu augstu novērtētajā detektīvseriālā True Detective.

Seriāla otrajā sezonā spēlēs aktieri Kolins Farels, Vinss Vons un Reičela Makadamsa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl