Visu, ko nezināji par Glastonberijas festivālu, atklāj DaGamba

Komentāri

Glastonberijas festivāls radies kāda fermera teritorijā un 40 gadu laikā ir attīstījies iespaidīgos apmēros. ”Ja Latvijā mums vasaras festivāli pulcē ap 20-25 tūkstošiem cilvēku, tad tur tie ir 300 tūkstoši. Šo skaitli iespējams aptvert tikai tad, kad pats turp aizbrauc un to ieraugi,” stāsta grupas DaGamba mūziķis Valters Pūce.

”Glastonberijā var ļoti viegli pazust – gan kā apmeklētājs, gan kā mūziķis, jo muzikālais piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc publikai ir izvēles iespējas, un viņi jebkurā brīdī var doties uz citu skatuvi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupu DaGamba festivāla organizatori pamanījuši neilgi pēc tam, kad viņi Youtube.com bija ievietojuši video ar savu pašu pirmo skaņdarbu un pirmo uzstāšanos jaunajā sastāvā, kurā viņi ir vien aptuveni gadu.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl