11 komentāri

Latvijas šovbiznesā uzmirdzējušas jaunas sejas – dvīņumāsas Laima un Laila Givoinas no Preiļiem. Nofilmējušās Neida klipā ”REŽ”, meitenes nu jau tikušas pie piedāvājumiem vadīt pasākumus un arī pašas neslēpj – skatuve viņām iepatikusies.

Lailas un Laimas stāsts sākās ar Neida klipa atlasi. Māsas, kuras uz atlasi mēroja ceļu no Preiļiem, uzreiz iepatikās žūrijai.

Meiteņu iznācienu Neida atlasē, kas sajūsmināja žūriju, apskati te!

Neids izvēlējās dvīnes savam klipam, savukārt šovmenis Edgars Toretto uzreiz saprata, ka meitenēm ir talants pašām uzstāties publikas priekšā un uzaicināja viņas vadīt savu konkursu ”Kids Awards”.

Kā Skaties.lv atklāj Laima, sadarbība ar Neidu bijusi ārkārtīgi pozitīva un likusi meitenei saprast, ka šovbizness varētu būt viņas hobijs.

“Ir interesanti paskatīties uz sevi no malas. Manuprāt Niks pie šī klipa tiešām labi pastrādāja. Es tiešām sapratu, ka man patīk filmēties, taču savu lēmumu par nākotnes profesiju neesmu mainījusi – joprojām gribu kļūt par uztura speciālisti.

Domāju, ja kādreiz vēl parādīsies līdzīgas iespējas, filmēšanās varētu būt kā papildus hobijs,” spriež Laima. Arī Laila viņai pievienojas – viņa labprāt turpinās darboties izklaides industrijā.

Foto

“Filmēšanās man tik tiešām sagādā prieku un kameras nemulsina, tāpēc domāju, ka aktiermāksla varētu palikt kā interesanta aizraušanās. Ja būs vēl kāda iespēja kaut kur nofilmēties, labprāt pieņemšu izaicinājumu.

Tomēr apgūt zobārsta profesiju neesmu pārdomājusi, jo jau no bērnības gribēju saistīt savu dzīvi ar medicīnu, un zobārstniecības studijas sagādā prieku un interesi. Tāpēc aktiermāksla ir tikai hobijs,” savus plānus savukārt atklāj Laila.

Nākamais piedāvājums pēc ”REŽ” ilgi nav bijis jāgaida. Atraktīvās dvīnes piesaistījušas šovmeņa Edgara Toretto uzmanību, un viņš uzaicinājis abas vadīt bērnu talantu konkursa “Kids Awards” kastingu.

Kā meitenēm tur veicās? Skaties bildes no pasākuma te!

“Mēs, protams, piekritām. Skatuve mums patiešām ir iepatikusies, un, ja vien būs iespējas, centīsimies piedalīties dažādos pasākumos,” apņēmības pilna turpināt ir Laima.

Kā piebilst Laila, viņu savukārt ļoti uzrunājusi iespēja vadīt tieši bērnu talantu konkursu – mazie bijuši sirsnīgi un atklāti, padarot pasākuma vadīšanu par mīļuma pildītu pasākumu un dodot jaunu iedvesmu.

Konkrētu plānu par darbošanos izklaides industrijā māsām gan nav, taču viņas gatavas ļauties tam, ko dzīve piedāvā. Tā kā māsas šobrīd nodevušās intensīvām studijām katra savā sfērā, viņu grafiks ir visai noslogots, taču savā brīvajā laikā māsas gatavas atkal rosīties uz skatuves.

“Pagriezties jau var visādi.Jebkurā gadījumā esam atvērtas jauniem piedzīvojumiem un gatavas pieņemt jaunus izaicinājumus,” uzsver Laila.

Kā atklāj Laima, radi un draugi atbalsta meiteņu aktivitātes – esot neparasti tuvinieces redzēt šādā jaunā ampluā.

“Radinieki un draugi, protams, ir priecīgi par to, ko ar māsu esam sasniegušas. Visiem ļoti patīk un visi gatavi atbalstīt mūs arī turpmāk līdzīgās avantūrās, jo atbalsts lielākoties ir tas, kas liek iet uz priekšu!” piebilst Laila.

Nokļūšana šovbiznesā nekādi neesot mainījusi sirsnīgās Preiļu meitenes – abas turpina dzīvot savu ikdienas dzīvi un jauno iespēju tver kā pozitīvu tās piedevu.

“Godīgi sakot, dzīve nav stipri izmainījusies. Protams, gadās, ka draugi pasaka kaut ko par klipu vai labvēlīgi pajoko par to, ka tad, kad kļūsim populāras, varēs pārdod mūsu smieklīgās bildes,” smejas Laima, “Bet kopumā ir tāpat kā iepriekš – turpinām mācīties un ielās jūtamies droši, jo ar to, ka cilvēki atpazīst mūs uz ielas, vēl saskārušās neesam.”

“Nekādas lielas pārmaiņas nav notikušas. Protams, visu jau ir izjautājuši kursabiedri un internetā raksta meitenes, kuras grib uzzināt Neida telefona numuru,” par popularitāti savukārt pasmejas Laila, “Patiesībā grūti saprast, vai mūs sākuši atpazīt pēc klipa, jo visu dzīvi esam saskārušās ar neatlaidīgiem skatieniem tāpēc, ka esam tik līdzīgas.”

Video

TOP komentāri

 • Madara
  +6 +6 0

  Madara

  Pats Tu drīzāk pēc tāda izklausies pēc sava komentāra! Māsas tieši ļoti elegantas un foršas izskatās!
 • mūziķis
  +6 +6 0

  mūziķis

  Es arī gribu viņas savā klipā, pirmo reizi redzu tik smukas dvīnes!
 • Anita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl