Vīru kopa Vilki: Latviešiem ir sava zeme, par kuru ir jāpastāv

0 Komentāru
Vīru kopa Vilki: Latviešiem ir sava zeme, par kuru ir jāpastāv
Foto: Edijs Pālens, LETA

Vīru kopa Vilki Lāčplēša dienas rītā LNT raidījumā 900 sekundes latviešu sveica ar dziesmu Nav skaitā lieli mūsu pulki. Mūziķu kolektīvs ieskaņojis arī jaunu dziesmu, kurai tapis videoklips.

Jaunā dziesma Tumšis bija gaišis tapa pārstāv senāko karavīru folkloras slāni. ”Tā ir dziesma, kas mazliet raksturo to laiku, kad par mūsu zemi cīnījās visās sētās. Sētas, kas bija tuvāk austrumu robežai, domāja par to, kā savu zemi nosargāt. Tekstā ir tā, ka grib dedzināt krievu pilis, tā nav patiesībā. Patiesībā mēs gribam savu tēvzemi. Un tie, kas mums traucē, lai bišķiņ pabīdās malā,” skaidro Gundars Kalniņš vīru kopas Vilki mūziķis.

http://vimeo.com/111327487

Šovakar 11. novembra krastmalā pie Strēlnieku pieminekļa notiks Lāčplēša dienas svinības. ”Tiks atnesta uguns no Brāļu kapiem. Mēs viņu vēl vairāk sasildīsim. Pēc tam uguni aiznesīsim līdz Daugavai un palaidīsim ūdenī, tādējādi izrādot cieņu pret tiem vīriem, kas atdevuši savas dzīvības par mūsu brīvvalsti,” stāsta G. Kalniņš.

Plašāk skaties videosižetā!

Jau ziņojām, ka Lāčplēšu dienas vakarā Latviešu strēlnieku laukumā gaidāms kora, folkloras kopu un rokgrupas Pērkons koncerts.

0 Komentāru