Vīru kopa Vilki: Latviešiem ir sava zeme, par kuru ir jāpastāv

Komentāri

Vīru kopa Vilki Lāčplēša dienas rītā LNT raidījumā 900 sekundes latviešu sveica ar dziesmu Nav skaitā lieli mūsu pulki. Mūziķu kolektīvs ieskaņojis arī jaunu dziesmu, kurai tapis videoklips.

Jaunā dziesma Tumšis bija gaišis tapa pārstāv senāko karavīru folkloras slāni. ”Tā ir dziesma, kas mazliet raksturo to laiku, kad par mūsu zemi cīnījās visās sētās. Sētas, kas bija tuvāk austrumu robežai, domāja par to, kā savu zemi nosargāt. Tekstā ir tā, ka grib dedzināt krievu pilis, tā nav patiesībā. Patiesībā mēs gribam savu tēvzemi. Un tie, kas mums traucē, lai bišķiņ pabīdās malā,” skaidro Gundars Kalniņš vīru kopas Vilki mūziķis.

http://vimeo.com/111327487

Šovakar 11. novembra krastmalā pie Strēlnieku pieminekļa notiks Lāčplēša dienas svinības. ”Tiks atnesta uguns no Brāļu kapiem. Mēs viņu vēl vairāk sasildīsim. Pēc tam uguni aiznesīsim līdz Daugavai un palaidīsim ūdenī, tādējādi izrādot cieņu pret tiem vīriem, kas atdevuši savas dzīvības par mūsu brīvvalsti,” stāsta G. Kalniņš.

Plašāk skaties videosižetā!

Jau ziņojām, ka Lāčplēšu dienas vakarā Latviešu strēlnieku laukumā gaidāms kora, folkloras kopu un rokgrupas Pērkons koncerts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl