“Vīrieši Latvijā nespēj uzņemties atbildību.” Multitalantīgā Solla vairs netic mīlestībai

21 komentārs
“Vīrieši Latvijā nespēj uzņemties atbildību.” Multitalantīgā Solla vairs netic mīlestībai
Sollas privātais arhīvs

Klāt Valentīna diena, taču ne visiem tā būs mīlas pilna. Dziedātāja un “fit dance” trenere Solvita Avakjana jeb Solla, kura savas asās mēles dēļ izpelnījusies visai skandalozu slavu, atklāj, ka zaudējusi ticību mīlai.

“Man neveicas mīlestībā. Mans pēdējais draugs izrādījās man pārāk jauns, un nu es jau ilgu laiku esmu viena. Esmu jau tā pieradusi būt viena, ka tas sāk iepatikties,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Solla.

Simpātiskā dziedātāja, kuru Latvija iepazina kā “A-Europa” dejotāju, neslēpj – viņa vairs netic vīriešiem.

“Nekādi. Visu, kas man vajadzīgs, varu sev nopirkt pati un palutināt sevi. Varbūt kādai tas vīrietis ir obligāti vajadzīgs, bet man ne,” pašpārliecināta ir Solla.

Foto: satriecošā Solla

Viņa uzsver, ka ne jau viņas augstās prasības ir pie vainas tajā, ka īstais tā arī neatrodas. “Vīrieši Latvijā nespēj uzņemties atbildību. Tā ir mana galvenā prasība, bet to Latvijas vīrieši nevar izpildīt.

Man vajag vīrieti, kurš palīdz man attīstīties, ne tādu, kurš liek pie plīts sēdēt,” savas vienkāršās, bet tik svarīgās prasības definē Solla. Talantīgā dāma novērojusi, ka citās valstīs, piemēram, viņas dzimtajā Gruzijā, kungi esot daudz vīrišķīgāki un atbildīgāki. Tiesa, uz Gruziju pārcelties negribas – Solla galu galā sākusi veidot karjeru un guvusi panākumus tepat Latvijā.

Un to viņa turpinās darīt, lai arī pie sāniem nav mīļotā, kurš atbalstītu. Dziedošā trenere uzsver – viņa var gāzt kalnus arī bez vīrieša pie sāniem.

“Man ir mērķtiecīgs raksturs, esmu jau daudz dzīvē sasniegusi. Un sasniegšu vēl, kad pienāks īstais brīdis.

Protams, ir brīži, kad kļūst skumji, un arī es brīžiem nogurstu, bet tas ir īslaicīgs stāvoklis. Tā visbiežāk notiek pēc fitnesa treniņiem, kad organismam un smadzenēm jāatpūšas.

No bērnības esmu stūrgalvīga, bet man tas palīdz dzīvē iet uz priekšu.

Jau drīzumā Sollai priekšā divi koncerti interesantā vietās – Brasas cietumā un centrā, kur uzturas cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Top arī jauns hits – Viktora Coja dziesmas kaverversija. Tāpat Solla turpina vadīt “fit dance” nodarbības, aktīvi sporto pati un vēl atradusi laiku, lai veidotu savu YouTube blogu, kurā izmēģina dažādus skaistumkopšanas produktus.

“Esmu multitalantīga persona ar stipru raksturu. Turpinu rakstīt arī savas dziesmas. Ceru, ka manu dziesmu “Stop killing my faith in Love” iekļaus kādā amerikāņu vai Eiropas kino. Vienmēr biju un būšu ambicioza.

Novēlu arī citiem cilvēkiem, kuri grib sasniegt mērķus, būt ambicioziem, nebaidīties no veiksmes, nelikt laimes blokus savā galvā.

Tiem pāriem, kas mīl viens otru – lai jūsu mīlestība plaukst kā puķes. Un deg visu mūžu, un spīd kā saule. Visiem mīlestību un būt mīlētiem,” vēl Solla.

Labu mūziku Valentīna dienai? Baudi Sollas mākslu šeit!

Video

21 komentārs