Komentāri
Viņus vieno kas vairāk! Latvijas slavenākie brāļi un māsas
Foto: LETA, F64/Skaties.lv

Būt par māsu vai brāli ir dikti feini – ir kāds, ar ko bērnībā gāzt podus, kāds uz ko allaž uzvelt vainu, bet, kad esam izauguši, kāds ar ko parunāt, pasmieties un kopā vadīt jauku laiku – kā atpūtā, tā, iespējams, arī uz skatuves vai sporta laukumā. Vai zini, kuri ir Latvijā populārākie un līdzīgākie brāļi un māsas?

Portāls Skaties.lv ir apkopojis slavenākos latviešu brāļus un māsas, kuri ir ārkārtīgi līdzīgi viens otram un nevēlas palikt otra ēnā. Lūk, viņi!

Nikolajs un Oļegs Puzikovi

Nikolajs Puzikovs nācijas sirdis ir saviļņojis ar statusu “dziedošais policists”, kurš sevi ļoti spilgti reiz pieteica šovā “O!Kartes akadēmija”. Viņš ir Oļega Puzikova vecākais brālis – arī Oļegs ir iemīļojis skatuvi, tikai viņš nevis dzied, bet gan ir dejotājs.

Linda Leen un Mārcis Feldbergs

Foto: ekrānuzņēmums

Linda Leen ģimenē nav vienīgais bērns, kurš mīl skatuvi. Savulaik Mārcis vadījis TV raidījumus, piedalījies arī “Koru karos”, tomēr par īsto dzīves aicinājumu uzskata viesu uzņemšanu savā kempingā – Mārcis ir Ērgļu viesnīcas un “Kandžas laboratorijas” saimnieks. Lai arī intereses Lindai un Mārcis gadu laikā ir mainījušās, abi ir bezgala līdzīgi, vismaz vizuāli. Vairāk par Lindas bērnību vari lasīt šeit!

Intars un Lauris Busuļi

Foto: ekrānuzņēmums

Intars Busulis ir Laura, grupas “Headline” vokālista, vecākais brālis. Lauris ir septiņus gadus jaunāks par Intaru, tomēr, gluži tāpat kā vecākais bračka, dikti mīl mūziku. Jā, abiem ir ne vien kopīga mīlestība, bet arī vienāds acu skatiens un glīta bārda.

Lauris un Rūta Reiniki

Foto: F64, Skaties.lv

Iespējams, skaistākais māsu-brāļu duets Latvijā. Lauris, kā jau vecākais brālis, pamanījies vairāk “izsisties” uz lielās skatuves, tomēr māsiņa galīgi nav palikusi nepamanīta – lai arī viņa savu dzīvi ar mūziku vairs nesaista, Rūta joprojām mīl starmešu gaismu un ovācijas, organizējot dažādus pasākumus. Starp citu, Reiniku ģimenē valda labas attiecības – Lauris ar vecākiem nesen kā atgriezies no Kubas! Uzzini, kā dziedātājam tur gāja!

Andrejs un Juris Žagari

Foto: LETA

Radošie un darbīgie brālīši. Andrejs Žagars, vecākais brālis, ir uzņēmējs un režisors, savukārt Juris joprojām ir viens no pieprasītākajiem aktieriem Latvijā. Brāļus vieno ne vien teātris, bet arī bizness.

Rēzija un Krists Kalniņi

Foto: LETA, Skaties.lv

Lai arī aktrise Rēzija Kalniņa un viņas dvīņu brālis garīdznieks Krists Kalniņš darbojas dažādās jomās, viņi tomēr ir un paliek brālis ar māsu. Un daudzi mēdz teikt, ka abos ir kaut kas vienāds, kas – to novērtē pats! Kas interesanti – Rēzija bērnībā nav jutusies skaista! Kāpēc – uzzini par to šeit!

Krišjānis un Miķelis Rēdlihi

Foto: LETA, Skaties.lv

Sports vieno! Hokejistiem Krišjānim un Miķelim Rēdlihiem ir četru gadu starpība, tomēr abus uz hokeja laukuma var sajaukt.

Kristaps un Sandis Valteri

Foto: F64, Skaties.lv

Hokejs nav vienīgais sporta veids, kurā dalību ņem brāļi. Arī Valteru brāļi mīl sportot kopā, iekarojot basketbola laukumu. Sandis ir nedaudz vecāks par Kristapu, tomēr abi ir vienlīdz spēcīgi šajā sporta veidā. Plus, bezgala simpātiski un līdzīgi!

Liene un Kristīne Šomases

Foto: F64, Skaties.lv

Māsiņas – krāsiņas! Liene ir Kristīnes vecākā māsa, tomēr mazā netaisās palikt vecākās māsas ēnā – Kristīne sevi reiz veiksmīgi pierādījusi šovā “Okartes skatuve”. Vai spēj atšķirt – kura ir kura?

Aigars un Armands Šķēles

Foto: LETA, Skaties.lv

Arī šis ir gadījums, kad jaunākais brālis nevēlas palikt vecākā brāļa ēnā – brāļi Šķēles ir vieni no šā brīža talantīgākajiem Latvijas sportistiem – novēlam, lai degsme neizdziest un, iespējams, kādu dienu Aigars kļūs par lielāku siržu lauzēju nekā Armands savā laikā.

Kaspars un Indra Rogas

Foto: LETA, Skaties.lv

Kaspars – populārās latviešu grupas “Prāta vētra” bundzinieks, Indra – aktrise un režisore. Abi ir radoši, talantīgi un… līdzīgi viens otram!

Lasi vēl