Viņas melo labāk zvaigznes, TV3 sejas un pat duets Sandra – Jaungada koncerta ballīte bildēs

2 komentāri
Viņas melo labāk zvaigznes, TV3 sejas un pat duets Sandra – Jaungada koncerta ballīte bildēs
Foto: Lauris Vīksne/F64

Otrdien, 29. decembrī, Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā par godu Jaunajam 2016. gadam norisinājās TV3 Jaungada koncertšovs Mirklis pirms pusnakts. Kamēr līdz pasākuma ierakstam vēl nedaudz jāpaciešas, fotogrāfijas no ballītes varat apskatīties jau tagad.

Uz koncertu bija sanākušas dažādas prominences – bijušais sportists un politiķis Raimonds Bergmanis, raidījuma SuperBingo vadītāji Armands Simsons un Krista Pesecka, seriāla Viņas melo labāk aktieru komanda – Juris Strenga, Anete Krasovska, Lauris Dzelzītis, kurš kāpa arī uz pasākuma skatuves, Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte, kā arī daudz citas sabiedrībā zināmas personības.

Pēc svinīgās daļas tika paceltas šampanieša glāzes arī Zemgales Olimpiskā centra aizkulisēs, lai svinētu gadumijas tuvošanos. Galdi vai pušu plīsa no ēdieniem un dzērieniem, kā arī gaisā valdīja patīkami svinīga un pozitīva atmosfēra. To, kā tur izskatījās, vari aplūkot portāla Skaties.lv īpašajā aizkulišu galerijā!

Foto: TV3 Jaunā gada koncertšovs Mirklis pirms pusnakts

Pasākuma vadītāju lomās iejutīsies Jana Duļevska, Valters Krauze un Jānis Skutelis. Viņa vadītajās sarunās piedalīsies daudz un dažādi populāri cilvēki, tostarp Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ģirts Liuziniks, Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Līdzās iepriekš minētajiem mūziķiem – Normundam Rutulim, Jānim Stībelim, grupām Otra puse, Keksi, Antrai Stafeckai, Da Gamba, n[ex]t move, Tirkizband, bet bet, Colt u.c. – mūziķu rindas papildināja dziedātāja Aija Andrejeva, kura uzstājās kopā ar grupu Opus Pro un savu tēvu – dziedātāju Alex, deju grupa Benefice u.c. mākslinieki. Viesus neklātienē (ar videosveicieniem) sveica dziedātāja Laima Vaikule, grupas Prāta Vētra mūziķi un dziedātājs Dons. Vakara viesu vidū bija sastopamas gan TV3 personības – Agnese Drunka, Kristīne Žilde, Arnis Krauze, Baiba Runce u.c., gan seriāla UgunsGrēks aktieri. Šajā vakarā skanēja arī īpaši šim pasākumam tapusī Jaungada dziesma Jaunais gads tepat aiz stūra.Koncertu ierakstā skaties jau rītvakar, 31. decembrī, plkst. 21:00 kanālā TV3.