Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri
“Viņas melo labāk” un “Šķiršanās formulas” aktrise: Mēs katra esam seksa simbols, ja izkopjam sevī sievieti!
Foto: Aiga Redmane

Sieviete, kura šogad piedzīvoja īstu atpazīstamības uzplūdu – debija kanālā TV3 uzreiz divos seriālos. Par to viņa pati saka, ka “patiesībā katrs gads var būt tavs, ja vien tev ir iespēja un gribasspēks šīs iespējas izmantot un piepildīt!” Piedāvājam nelielu sarunu ar Latvijas Kultūras Akadēmijas 4. kursa studenti, aktrisi Ievu Florenci.

Komandas darbs un ļaušanās mirklim

Meitene savu debiju uz TV ekrāniem kā seriāla zvaigzne jau bija piedzīvojusi, tāpēc kameras un gaismas viņai nebija nekāds jaunums, bet, neskatoties uz to, viņu vadīja nelielas iekšējās bažas par rezultātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Biju ļoti satraukusies par “Viņas melo labāk” 4. sezonas rezultātu uz ekrāniem, un ļoti pārsteigta par to, kā skatītāji uzņēma.” Ieva priecājas par to, ka skatītāji ļoti jūt līdz šim seriālam.

Meitene uzteica gan “Viņas melo labāk”, gan arī “Šķiršanās formulas” komandu. “Vienmēr prieks strādāt kopā ar tik saliedētu kolektīvu un lieliskiem kolēģiem.”

I. Florencei ir ļoti paveicies ar iespēju būt gan uz teātra skatuves, gan TV ekrānos vienlaikus. “Es mīlu darīt abus! Šāda esamība uz skatuves un TV ekrānos manī rada dinamiku, kas neļauj ieslīgt ilgās pārdomās par nākotni,” skaidro jaunā aktrise, kurai dzīvo ar domu – šeit un tagad!

Esamība uz skatuves un TV ekrānos manī rada dinamiku, kas neļauj ieslīgt ilgās pārdomās par nākotni.

Pikantērijas un seksa simbolisms

Seriālā “Šķiršanās formula” blondo aktrisi ne vienu reizi vien varējām manīt pikantās ainās ar galveno varoni, kas meitenei filmēšanas laukumā mēdza sagādāt kautruma brīžus.

“Domāju, ka, saskaroties ar ko jaunu, vienmēr ir sev jāpārkāpj pāri, un vēl jo vairāk, ja tas ir kas “ekstrēms”, neierasts, neiedomājams. Protams, bija brīži, kad jāpārvar mulsums, kautrums vai kāda patika! Mēs jau esam cilvēki ar jūtām, un tas ir skaisti!”

Mēs visi esam cilvēki ar jūtām, un tas ir skaisti!

Pirms gada viņai nebija ne jausmas, ka 12 mēnešus vēlāk viņu pilntiesīgi varēs saukt par TV zvaigzni, taču viņai tuvāks ir cits apzīmējums. “Sevi saucu par aktrisi, nekā TV zvaigzni, jo profesija tāda, bet savu lomu un vērtību apzināties vajag.”

Portāla “Skaties.lv” iesūtītajās skatītāju vēstulēs nereti attiecībā uz Ievu Florenci atrodams arī tāds apzīmējums kā seksa simbols. Viņai ir savs skaidrojums par šo: “Nesen skatījos leģendu dokumentālās filmas par Merilinu Monro un Bridžitu Bardo, kas 50. gados bija skaistuma un seksa simboli. Merilina Amerikā, tajā pašā laikā Bridžita Eiropā. Tad aizdomājos par šo titulu “seksa simbols”.” Viņasprāt, šim titulam ir tikai un vienīgi pozitīva nasta, bet kā viņa pati jūtas? “Uzskatu, ka katra sieviete ir seksa simbols, ja izkopj sevī sievieti!”

Foto: Ieva Florence kanāla TV3 seriālos

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl