Vien pāris stundas pirms plānotās uzstāšanās Rīgā Džeimss Arturs koncertu pārceļ

Komentāri

”Diemžēl šodienas uzstāšanās Rīgā tiek pārcelta uz 12.08.2015. Atvainojos par pēdējās minūtes izmaiņām, bet es tiešām nespēju sagaidīt, kad jūs visus satikšu augustā,” savā sociālā tīkla Facebook oficiālajā kontā ceturtdienas pēcpusdienā paziņoja mūziķis, šova X Factor uzvarētājs Džeimss Arturs.

18. jūnijā Rīgā, Daugavas koncertzālē, bija jānotiek Džeimsa Artura vienīgajam koncertam Baltijā šovasar. Ņemot vērā saasinājušās veselības problēmas, Džeimss Arturs bijis spiests atcelt šo uzstāšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par jauno koncerta datumu noteikts 12. augusts, un, pateicoties aviokompānijas Air Baltic atsaucībai, organizatoriem izdevies mainīt lidojumus uz jauno koncerta norises datumu. Šī nav pirmā reize šajā vasarā, kad dziedātājs laringīta dēļ bijis spiests atcelt uzstāšanās. Iepriekš tikusi pārcelta virkne koncertu Lielbritānijā, un šos koncertus mūziķis sniedzis tikko, pēc kā šorīt atkal pazaudējis balsi. Džeimss apņēmies saudzēt balsi un veseļoties, lai jau drīz varētu sniegt jaunus koncertus.

18. jūnijā pirms un pēc Džeimsa Artura paredzētās latviešu mūziķu uzstāšanās vienalga notika. Visas iegādātās biļetes ir spēkā Džeimsa Artura koncerta apmeklējumam 12. augustā, kā arī pašmāju mūziķu priekšnesumu apmeklēšanai 18. jūnijā. Ar biļeti iespējams apmeklēt abus pasākumus nepiemaksājot.

Ceturtdienas vakarā ar akustiskiem priekšnesumiem uzstājās Miks Dukurs, duets Dvīnes un jauns mūzikas projekts It’s All About J.U.N.E., kurā apvienojušies virkne citās grupās pieredzējušu latviešu mūziķu.

”Kopumā atmosfēra koncertā bija pozitīva, cik nu pozitīva tā nav būt pēc šīs pēkšņās ziņas. Tomēr tie, kas bija atnākuši, ar Džeimsa Artura neuzstāšanos jau bija rēķinājušies, tāpēc labi izklaidējās tāpat. No kopējā plānotā apmeklētāju skaita ieradās apmēram ceturtā daļa,” intervijā portālam Skaties.lv pastāstīja dziedātājs Miks Dukurs. ”Koncertu iesākām ar kaverversiju dziesmai Impossible, kas auditorijai arī tīri labi gāja pie sirds. Skumt nav par ko, jo koncerts ir nevis atcelts, bet pārcelts, un arī otrajā koncertā uzstāsimies mēs, visi pašmāju dziedātāji.”

Foto: LETA

. Foto: LETA

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl